Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 14-es villamoson gyakran...

A 14-es villamoson gyakran vannak ellenőrök? És az 1-esen?

Figyelt kérdés
Ha igen általában mikor szoktak lenni?

2012. aug. 4. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Általában bárhol bármikor előfordulhatnak, nincs leírva, hogy mikor és hol fognak razziázni. Tessék megvenni szépen a jegyet/bérletet!
2012. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na persze, majd ha XXI. századi szolgáltatást nyújtanak egyből megveszem, amíg az sem biztos, hogy nem esik ki alólam a sín addig nem... xD
2012. aug. 4. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kényszerítenek arra, hogy felszállj a BKV által üzemeltetett bármely tömegközlekedési eszközre. Mit gondolsz, ők ingyen szállítanak téged?

Ha nem tetszik, gyalogolj/bringázz, és kerüld el a tömegközlekedést.

2012. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyen szarokon akár ingyen is szállíthatnának, gyalogolni meg bringázni szintén nem fogok, ha meg vezetek akkor a rendőr kap el és még nincs jogsim... :S
2012. aug. 5. 00:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gyakoriak az ellenőrzések.


Csak egy kérdés: ha nem fizetsz egy szolgáltatásért, akkor milyen jogon várod el azt, hogy annak javuljon a színvonala? Nem baszogatni akarlak, pusztán érdeklődésből kérdezem, hogy megértsem végre a bliccelőket.

2012. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak egy kérdés: ha nem fizetsz egy szolgáltatásért, akkor milyen jogon várod el azt, hogy annak javuljon a színvonala? Nem baszogatni akarlak, pusztán érdeklődésből kérdezem, hogy megértsem végre a bliccelőket


Figyelj én meg azt nem értem meg aki ilyet kérdez...


320 Ft a vonaljegy.Én nem hiszem, hogy ennyit megérne olyan csöves dolgokért kifizetni mint a 3-as metro amiről mindenki nagyon jól tudja, hogy már nem is közlekedhetne olyan szarok a sínek elszórtan az egész vonalán... A BKV persze leszarja, le is fogja mindaddig amíg egy kib@szott nagy baleset nem lesz belőle. (Ez egyébként egyértelműen a BKV végét jelentené szerintem hálistennek).

A buszok büdösek hiába veszem meg a 320 Forintos jegyet akkor sem garantált, hogy lesz ülőhelyem amik egyébként amúgy is koszosak szarosak meg mittudomén milyen, légkondiról ne is beszéljünk én el sem hiszem, hogy 2012-ben van képük olyan szarokat üzemeltetni-tömegközlekedési eszköz néven xD- amin nincs légkondi. Ez vicc.

A villamosok dettó. Na jó a 4-6-os vonalán a combinon van, csak éppen azon is ritkán működik, a Volvo busokon soha....

Most megpróbáltam összefoglalni, hogy miért nem hajlandóak annyian megvenni a jegyet, bérletet. Akinek kocsija sincs annak meg nagyon nincs is más választása ha tegyük fel a város egyik részéből a másikba akar eljutni.

Én speciel alig várom, hogy meg legyen a jogsim és ez után a szar után 500Ft-os benzinárat is boldogan fogok kifizetni mert kocsival odamegyek ahova akarok van légkondi meg minden egyéb más dolog ami a BKV járatairól hiányzik (tisztaság jó illat ülőhely stb...)

Egyébként meg esetleg ha felére csökkentenék a jegyárakat akkor lehet, hogy a mostani bliccelők legalább 50%-a áttérne a jegyvásárlásra, nem mintha ez a szolgáltatás 50 Ft-nál többet érne. És ezt komolyan gondolom.


Visszatérve a kérdésedhez a szolgáltatás nem úgy működik, hogy én fizetek a szarért, hogy ők javítsanak a minőségen (amit egyébként nem tesznek meg hanem ellopják), hanem úgy működik, hogy XXI. századi szolgáltatást nyújtanak reális áron persze mert hiába lenne tökéletes a szolgáltatásuk, ha 1900 Ft lenne egy jegy akkor szintén nem vennék meg a legtöbben. Ha szolgáltatást nyújtok akkor nem várom el, hogy az ügyfél igazodjon hozzám, hanem én igazodok az ügyfél igényeihez.

Végezetül az egész rendszer ártól függetlenül úgy ahogy van szintén szar, inkább fogadnának fel pár közlekedés mérnököt-sajátjuk gondolom úgysincs- aki kitalálna egy normális viteldíj rendszert.

2012. aug. 5. 14:09
 7/8 anonim válasza:
hát én az egyessel szoktam menni.nálam még egyszer voltak ellenőrök,pedig népligeten szoktam leszállni és az 15 megálló nekem.szerintem akkor szoktak "razziázni" amikor hónap eleje van,azaz egy alkalom nálam legalábbis akkor volt:)
2012. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Istenem mennyire nem tudnak értelmezni némelyek egy egyszerű kérdést! Kötekedni, erkölcsösködni azt bezzeg egyszerűbb a bliccelés témában. Arra ott van sok más, ezzel a témával foglalkozó kérdés, ott elhinthetik az álszent süket dumájukat. Mintha nem is Magyarorszgáon élnének, LOL.
2013. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!