Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valaki segítene nekem menetren...

Valaki segítene nekem menetrend ügyben?

Figyelt kérdés

Légyszives segítsen valaki, aki tud, Pátyról Budapestre szeretnék ma menni, de egyszerűen a volán "buszkereső" bedöglött, azt írja ki, hogy nem hozott eredményt a keresés, nem szeretnék potyára lemenni a buszmegállóba, mert ahhoz meleg van és messze is van :S

Máshol nem találtam menetrendet, lehet hogy csak én vagyok béna, de bárki aki tud valamit, annak nagyon köszönöm!:)


2009. aug. 4. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk, mert Pátyról nem létezik járat Pestre, csak ez a probléma. Keress valami nagyobb várost a közeledben. Teszem azt Biatorbágy és lám van busz.


[link]


csak Pátyról kell valahogy beevickélned Biatorbágyra, mondjuk vonattal

2009. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem a volán menetrendjét,de azt írja ki,hogy Pátyról nem indul közvetlen járat Budapestre.Talán úgy kéne nézned busz indulást,hogy a Páty legközelebbi városából indulsz busszal Budapestre.

itt néztem én: [link]

2009. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de létezik járat pestre közvetlen pátyról, mert suliba pestre jártam, csak fejből nem tudom a járatokat, ráadásul korán reggel mentem, így a délutáni járatokat nem ismerem, ezért használtam mindig a keresőt, de az most valamiért nem működik, ezért kérdeztem, hátha tud valaki máshonnan mutatni menetrendet

azért tényleg köszönöm hogy segíteni próbáltatok :)

2009. aug. 4. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Pátyról Budapestre napi 48 busz indul.

[link]

2009. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, köszi, mostmár működik, ezért nem értettem, mert mindig itt néztem, és 2napig valamiért nem volt jó :S
2009. aug. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!