Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hopi logisztikai központ (ami...

Hopi logisztikai központ (ami Gyálon található) megközelíthető tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

Az M5-ös autópálya mellett található ez a logisztikai központ. Nincs kiírva semmi adat, csak Helyrajzi szám. Így nem tudom megnézi útvonaltervezőbe:/ Esetleg csak kocsival lehet megközelíteni?

Előre is köszönöm! Sziasztok!



2012. okt. 6. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyrajzi szám alapján meg lehet nézni a google-ben és az alapján, rá lehet keresni, hogy jár-e oda busz.
2012. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnézem, köszönöm:)
2012. okt. 6. 14:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok így rákeresni sajnos:(
2012. okt. 6. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Google rögtön kidobta térképpel a "Hopi Gyál" keresőszóra, de a helyrajzi számmal is elbánik a Google Maps. A szomszéd Prologisnak van szerződéses járata Budapestről, ezt szoktam látni, de hogy ki veheti igénybe, mikor és honnan indul, arról kérdezd a Prologist vagy a HOPI-t. A legközelebbi tömegközlekedési megálló a Gyál, Bem József utca, ezt a Határ úti metrótól Pestszentimrén át Gyálig közlekedő 89E érinti. Innen 40 perc séta a Hopi. De nincs sokkal messzebb Gyál vasútállomás is, a Nyugatiból Zugló, Kőbánya alsó, Kőbánya-Kispest (...) Pestszentimre érintésével jönnek a vonatok és mennek tovàbb Ócsa, Dabas, Lajosmizse felé. Az állomástól 45 perc gyalog a logisztikai központ, de vonaton tudsz bringát szállítani, így 10-15 percre redukálhatod ezt a szakaszt.
2012. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van Volánbusz járat a Pro-Logis parkba, igaz csak reggel és délután. Eléggé kieső helyen van sajnos.

Gyalog felejtős a gyáli BKV buszok megállója és a vasútállomás,mert baromi messze van és csak forgalmas országút van járda nélkül. Viszont dolgoznak ott minden felől ( akárcsak a Pro-Logis Parkban) biztos valakihez be lehet szállni bejárást illetően.

2012. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szombat reggel küldtem nekik (Hopinak)levelet a bejárást illetően, de nem írtak még vissza, pedig csütörtökön és pénteken is írtak bármilyen kérdésem volt. Lehetséges, hogy 7végén nem leveleznek:) Holnap 14 30ra kell mennem állásinterjúra, ha addig más megoldást nem találok felhívom őket! köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. okt. 7. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Hétvégén nem dolgoznak a HOPIban az irodában, valszeg azért nem kaptál választ.
2012. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen én is erre jutottam, majd holnap felhívom őket!
2012. okt. 7. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!