Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha elalszok a metrón reggel...

Ha elalszok a metrón reggel és ahogy a metró az utolsó államosra ér ( 3-as metró esetén Pl Kőbánya-Kispest megálló) és én nem szállok le akkor hova fog vinni a metró?

Figyelt kérdés
Na szóval, reggel elaludtam a metrón mivel éjszaka nem aludtam semmit és a Kőbánya-Kispest megállnál egy nő ébresztette fel. De mi van akkor ha nem ébreszt fel?

2012. okt. 26. 14:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a hülye kérdésért de most költöztünk fel egy alföldi tanyáról Budapestre és a tömegközlekedés eddig nekem csak annyit jelentett hogy felszállok a buszra majd a városba leszállok.
2012. okt. 26. 14:55
 2/12 anonim válasza:
58%
Szerintem elvisz a kocsiszínbe,ahol a többi metró van,és ahol a vezetők pihennek..
2012. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Oda ahol megfordul a metró, de azt a helyet ne akard látni...
2012. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ha elalszok akkor muszáj látnom :D ÉS ha éjfél körül az utolsó járaton alszok el és a kocsiszínbe visz akkor onnan hogy tudok hazajutni? Csak mert gondolom az ajtók zárva vannak. Ott maradok hajnali 3-ig vagy meddig amíg el nem indul?
2012. okt. 26. 15:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a buszon jártam így, h úgy bealudtam, h úgy ráztak fel. :D Kiderült, a a busz a garázsba ment volna, nem tudom mi lett volna, ha addig se ébredek fel míg a sofőr végleg le nem száll. Szerintem felhívtam volna a 112-őt. :D:D:D
2012. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz! Bár elvileg a szerelvényeket átnézik a végállomásokon, de a valóságban már hallottam olyanról, aki rajt maradt a fordulóban is!

Ott a következő a helyzet!

Déli pu.: Ha nincs súlyos műszaki hiba, akkor a szerevény hamarosan újra a peronhoz jár!

Örs vezér tere: Mivel a végállomásról nem megy tovább, így akár fent is maradhatsz. Amennyiben remizbe jár, akkor meg tényleg átnézik, így nem maradhatsz fent.

Újpest: Itt hasonló a helyzet a Délihez, bár van hosszú kihúzó, így ritka esetben pár órát unatkozhatsz.

Kőbánya-Kispest: Itt elvileg átnézik, de volt már aki fentmaradt. Na de ha remízbe megy, akkor biztosan átnézik, így nem maradhatsz fent. Na de itt is néha lehet parkolópályára állás, na de ekkor integess, ha meglátsz valakit, mert ez a felszínen van Újpesttel ellentétben!

Ha meg végül mégis a járművön maradnál, akkor az utolsó járaton este jönni fognak a takarítók, és alaposan lecsesznek, hogy mit keresel ott?

2012. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Könyvet, újságot vigyél magadal..
2012. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Délinél nagyon átnézik, nem tudsz fennmaradni. Újpesten és Kőbánya-Kispesten elvileg fenn tudsz maradni, jó esetben 5-10 percen belül visszaáll a kihúzóról, és indul vissza, rosszabb esetben KöKiből a kocsiszínbe megy, ahol valószínűleg észrevesznek, és "kiszabadítanak".

Én Újpesten maradtam már bent (direkt, kíváncsiságból), semmi nem történt, a vezető meg is látott, mert az első kocsiban ültem (alvást tettettem), annyit csinált csak, hogy visszament bezárni az ajtókat, nehogy kiszálljak a kihúzón, és párc perc múlva indultunk vissza. Láttam olyat is, akik KöKin maradtak bent direkt a kocsiban, ők is simeán visszaforogtak, persze ezek reggeli első járatok voltak, akkor még nem valószínű, hogy kocsiszínbe megy.

2012. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
off válasz de eszembe jutott egy film: éjféli etetés a címe :D nézd meg és többet sosem alszol el a metrón :D
2012. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Narniába
2013. jan. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!