Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van valami értelme az új...

Van valami értelme az új metrók ajtónyitó gombjának?

Figyelt kérdés
Az új metró mikor megáll mindig az összes ajtó automatikusan kinyílik és úgy is marad indulásig. Akkor mi értelme van az ajtónyitó gombnak?

2013. jan. 20. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
Vagyis azzal like-lod a metrót
2013. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Majd ugye a 4-es vonalon is ilyenek fognak járni és én meg valami olyat hallottam,hogy nem lesz benne vezető,hanem gép irányítja majd.....úristen ki találta ki ezt?????? Mi lesz még itt? ezek meghibbantak,nem vezető hanem gép..."


te most csöppentél ide a középkorból? :D

2013. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgymeg egyes villamosok is, 4-6-os, meg a 41-es is fel vannak szerelve ajtónyitó gombbal, így télen ha fűtött, vagy nyáron ha klimatizált, akkor jól jön ez a rendszer.
2013. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó az egyedi ajtónyitás, ha megy benne a fűtés vagy a klíma, csak sajnos a tisztelt utazóközönség nagy része még nem tudja használni. Áll a megállóban, püföli vagy rugdossa az ajtót, mert "ménemnyissamánki", esetleg megnyomja a gombot, de ha nem nyílik azonnal az ajtó, szalad tovább a következőhöz, azt is nyomja, aztán 3-4 ajtót sikerül kinyitnia, mire fel tud szállni.
2013. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nemtom, én olyannal nem tlaálkoztam még ahol zárva lett volna az ajtó, még az Örsön is -ahol ugye a felszínen van/megy a metró- ebben a hidegben az összes ajtó nyitva van amíg el nem indul... ezért nem látom értelmét
2013. jan. 21. 15:58
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem üzemel a rendszer. Majd, ha csak Alstom lesz, be tudják majd kapcsolni az automata vonatvezető rendszert (félautomata, egy vezető mindenképp marad) és ezzel együtt működni fognak az ajtónyitó gombok is.
2013. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
én január végén voltam Pesten, akkor csak gombbal lehetet ajtót nyitni.
2013. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!