Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesti közlekedés,24 órás...

Budapesti közlekedés,24 órás jegy?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, az egész budapesti közlekedésről semmi fogalmam nincsen. Ha veszek egy 24 órás jegyet, akkor azt mindenféle járművön, metrón is, buszon is, villamoson is föl tudom használni?
2013. márc. 4. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam, csak nem mondott sokat az, hogy "1-299, 900-999, M1, M2, M3, H5, H6, H7, H8, H9 vonalakon". :)
2013. márc. 4. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, mostanában jól megkavarták a járatok számozását, de úgy gondolom, hogy a 24 órás jeggyel mindenféle közlekedési eszközzel utazhatsz.
2013. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

M - metró

H - Hév vonalak lettek


900 asok az éjszakaiak


1-299 nappali járatok


D - hajó

2013. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok. Akkor ez pont jó lesz nekem, mert bármivel is megyek, érvényes lesz rá. :)
2013. márc. 4. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:

A HÉV-ekre csak közigazgatási határon belüli első megállóig. De ezt írták is.


Ja, és az elővárosi vonatokra is érvényes, szintén a határon belül. (MÁV-Start járatok) Ja, és egyes elővárosi Volán buszokra is.


Tehát, ha olyan busszal, vonattal mész amire érvényes (ezt kérdezd meg az állomáson), elég csak a határon belül eső első megállóig venned busz/vonat jegyet, és onnantól utazhatsz a 24 órás jeggyel.

2013. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!