Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Újfajta MÁV kalauztáskát...

Újfajta MÁV kalauztáskát eladna/szerezne/odaajándékozna nekem akinek van? Nagy vasutas rajongó vagyok, és vateráról már sok vasutas cuccot összevásároltam, de kalauztáskát soha nem találok.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz találni, mert az nem a kalauz tulajdona, hanem szerszámkönyre adják ki. Ha leszámol a dolgoz, le kell adni.
2013. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kár :(
2013. ápr. 26. 20:25
 3/6 A kérdező kommentje:
De a kalauzkulcsot is szerszámkönyvre adják!!! Nem??? Mégis most is árulnak belőle 3mat is vaterán...
2013. ápr. 26. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Azok is szerszámkönyvesek, de nem a mávtól kerültek ki. MÁVnál nem adják ki dobozzal, zsírpapírral... Gyártótól, vagy más úton kerültek ki...
2013. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 10 deka farhát ***** válasza:
Kb. tízezerért lehet venni a MÁV Nosztalgia Kft-nél dobozban. Ajándéktárgynak.
2013. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindegy. Már van kalauzkulcsom és táskám is, táska pár éve használt, kicsit szakadt állapotban és koszos is, kalauzkulcsot meg egy vasutas ismerősömtől kaptam, akinek az anyja nyugdíjas kalauz, az ő tulajdona volt.


Egyébként sem a kaluzkulcs, sem a táska nem a MÁV-tól kerül ki, a MÁV nem gyárt ilyen cuccokat!!! Közbeszerzés gyanánt mindig megrendelik a legkedvezőbb áron dolgozó cégtől. Utánajártam :)

2013. jún. 20. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!