Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a Nyugati pályaudva...

Budapesten a Nyugati pályaudvarról, hogy jutok el legkönnyebben a Keletibe? Melyik metró és hol találom meg? Esetleg megtudnátok mondani mennyibe kerül a jegy?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A Nyugati téri aluljáróban megtalálod a metrót (M3) amivel a Deák térig kell menni, és ott Átszállni az M2-re (piros metró), és azzal kell az Örs vezér tere felé menned.

A vonaljegy 350 Ft-ba kerül, a Deákon nem kell újat lyukasztani.

2013. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a trolit, akkor azzal is mehetsz. A Nyugati főbejáratán kimész és balra fordulsz. A következő sarok (50 m) a Podmaniczky utca, átmész a zebrán és ott áll meg a 73-as troli aminek a végállomása a Keletinél van.
2013. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 20:45

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Budapesten a Nyugati pályaudvarról, hogy jutok el legkönnyebben a Keletibe? Melyik metró és hol találom meg? Esetleg megtudnátok mondani mennyibe kerül a jegy?

"A Nyugati téri aluljáróban megtalálod a metrót (M3) amivel a Deák térig kell menni, és ott Átszállni az M2-re (piros metró), és azzal kell az Örs.."

Az üzenet témája: szia

Az üzenet szövege: Szia :) Bocsi ha zavarlak de még lenne kérdésem, remélem nem gond. Olyat mondtak nekem, hogy a 3-as metróval menjek Deákig onnan a 2-es kivisz a Keletiig. Igaz ez?


Ha jól látom, pont ugyanezt írtam én is! Vagy szerinted nem? M3= 3-as metró, M2= 2-es metró.

2013. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!