Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Keletiben a nemzetközi...

A Keletiben a nemzetközi jegypénztárhoz csak úgy tudok bemenni, ha veszek egy belföldi jegyet? (a peronkapuk miatt)

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt szerintem meg lehet az őrökkel beszélni, engem pl multkor beengedtek mikor a barátnőmet kísértem ki.
2008. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
igen ez durva, mi is megállapítottuk múltkor, hogy a nemzetközi pénztár a peronőrökön belül van, ezek nem normálisak :D amúgy sztem az egésznek semmi értelme, mert aki bliccel úgy is megtalálja a módját
2008. jún. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Múltkor úgy tudtam bemenni hogy vettem egy 90%-os jegyet Kőbánya felsőig: 15Ft.
2008. jún. 21. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ezek teljesen nem normlisak... Tegyél panaszt a mávnál. Amúgy a máv tehet egy szívességet, komolyan mondom, csütörtökön mentünk barátnőmmel fesztiválra, ország egyik végéből a másikra. Kelenföldön várjuk a vonatot, basszus egy órát késett, aztán még egy órát úgy, hogy már rajta voltunk és ment szépen lépésben. Na, ezért a szarért még fizessen is az ember????
2008. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A karámőröktől simán bemehetsz, mondod, h odamséz be kell engedjen, avagy ha nem akkor mondod, hogy csak kiksérsz vkit nem utazol. Ha kifelé akarsz jönni akkor se nézik a jegyet, elég ha mutatod, h van neked és elsétálsz mellettük. A bliccelők ellen semmit sem ér csak pénzkidobás volt és persze jól lehet szívatni az utasokat vele.
2008. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megkésve írom, de simán be lehet menni. Csak nem a főbejárattól, hanem a Thököly út felől. (Lotz-csarnoknál).
2008. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem követendő példa, de azért leírom. Múltkor teszteltem a Keletis karámőrök hatékonyságát. Találtam a táskám alján egy régi jegyet, ami Kecskemétig szólt, azt lobogtattam miközben közelítettme feléjük, kilépek a karámon kívülre erre az őr utánam szól, h elkérné a jegyet, mert szeretné megnézni. MOdaadom megállok a karámon kívül ésszámolom a másodperceket. 6 mp múlva egy köszönöm kiséretében visszaadta. Arra készültem, h kiszúrja, h nem is ide való és nem is mai a jegy, de nem tette. Megaztán ahogy néztem 6 mp alatt ha nem állok meg és továbbmegyek simán eltünhetek a tömegben ha történetesen bliccelő lettem volna. A másik me az ,h már kijöttem a karámon kívülre, vagyis még ha ot is maradok mit csinálhat onnantól? Visszazavar?


Ha bliccelnék a vonaton nem a karámőröktől félnék hanem a kalauztól, őt nehezebb kikerülni meg kijátszani. Próbálkoztam ezzel is ( extrém sport :)) 10-ből ha 2x sikerült, és 8 esetben bizony ha nem lett volna jegyem akkor megbüntethetett volna.

2008. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én arról is hallotottam hogy valaki egy Teszkós nyugtát mutatott, és simán elfogadták.
2008. nov. 12. 21:10
 9/10 anonim ***** válasza:

"A másik me az ,h már kijöttem a karámon kívülre, vagyis még ha ot is maradok mit csinálhat onnantól? Visszazavar? "

Ez nagyon tetszik! :))))

Amúgy ez is olyan látszatintézkedés, ami épp csak arra nem jó, amire kitalálták. Viszont drága.

Amúgy ez a Thököly-s dolog szerintem is működik, de én folyton eltévedek :D

2009. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, amikor kifelé nézik a jegyet, amikor már leszálltam a vonatról. Volt, hogy így késtem le a csatlakozást, mert a peronőr kifelé még vizsgálgatta jegyet.
2010. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!