Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Déli p. u. - Balatonfűzfő...

Déli p. u. - Balatonfűzfő közt a vonaton kötelező a pótjegy, de azt kérni kell vagy adják maguktól?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy vonatos, amerre járok arra nem kell pótjegy így nincs tapasztalatom ezzel. Holnap utaznék le Balatonfűzfőre a Déli pályaudvarból, és látom a máv-starton hogy kell pótjegy az utazáshoz, csak azt nem tudom hogy azt külön kell-e majd mondanom a vásárláskor hogy szeretnék kérni vagy adják-e automatikusan? Nekem az tűnik logikusnak hogy adják maguktól, elvégre mindenképp kell az utazáshoz, tehát miért kéne külön mondanom?

Köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 14. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondanod kell, hogy gyorsvonattal mennél és akkor adja a gyorsvonati pótjegyet. Ha arra gondoltál.

Mert holnap már lesznek vonatok, amin IC kocsi is lesz, oda se sokkal drágább a pótjegy és klímás kocsiban tuti ülőhelyet is kapsz.

2013. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Odamentem, úgy kértem ahogy írtad, most pedig épp a vonaton ülök : )
2013. jún. 15. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, jó utat! :-)
2013. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!