Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el a Corvin Plazába?

Hogy jutok el a Corvin Plazába?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez valakinek evidens kérdés, de én nem vagyok ismerős a környéken. 4-6-os Corvin-negyed megállójától nincs messze gondolom. Köszi annak, aki kisegít.

2013. okt. 1. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Leszállsz a villamosról, bemész a Corvin mozihoz, majd megkerülöd az épületét, ott fogod találni a Corvin plaza bejáratát.
2013. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont ott van, a Corvin Mozi mögött, de nem fogod nem észrevenni a megállóból.
2013. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 1. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
4,6 villamos és M3 metró Corvin-negyed megállójától pár perc séta. Nagy Corvin feliratok segítik a tájékozódást - igaz, a mozit is így hívják, amögött van a pláza.
2013. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Google térkép már oda fejlödött hogy tudsz menni az utcákba mintha kocsival mennél csak egyfoltába zoomolni (közelíteni) kell a térképre hogy behozza ezt a funkciót!
2013. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!