Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 68-as busz nagyon veszélyes?...

A 68-as busz nagyon veszélyes? Állítólag a kőbányai börtönnél is megáll és rossz környéken (Kispest) megy keresztül.

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Még soha sem hallottam, hogy a 68-as busz bántott volna valakit! Igazából még a többiről se hallottam ilyesmit!

:D

2013. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az utazóközönségére gondoltam :D
2013. dec. 20. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég sűrűn járok azzal, és nincs semmiféle botrány. Persz, azért lehet látni rajtuk arcokat, akik nem tudják hogy kell rendesen utazni, de nem ez a jellemző.
2013. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A rossz arcok a börtönben, bent ülnek, nem a buszon vagy a megállóban egy kis padon. A rokonság pedig ahhoz a börtönhöz màr nem csoportosan jár integetni, mint az előzetesházhoz (de ott sem bántanak amúgy senkit).


Kispest pedig soha nem számított rossz környéknek, ma sem az, nem tudom honnan jött ez.

2013. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem számít veszélyesnek a 68-as busz, Kispest pedig teljesen normális környék.
2014. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!