Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik budapesti kerületeknek...

Melyik budapesti kerületeknek legrosszabb a tömegközlekedése?

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
XVII, csak buszok vannak, metró és villamos messze.
2014. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

XVII.? Ne viccelj már, 15-20 perc alatt a Keletiben vagy vonattal. De a buszfolyosó átadása óta a kerület bármely pontjáról 1 óra alatt elérhető egy átszállással a belváros. Ez se nem jobb, se nem rosszabb más peremkerületeknél.


Én inkább a XXIII. kerületet mondanám. Ugyan van gyorsvasúti kapcsolata (H6), de az nem éri el a belvárost és ritkán is jár. Buszjáratai sem túl sűrűek és csúcsidőn kívül nincs gyorsjárati eljutás a meglehetősen távoli metróhoz sem. Vonattal sem lehet bejutni a belvárosba, csak Ferencvárosig. Van olyan kerületrész, ahol hétvégén és peremidőszakokban csak 60 percenként van busz.

2014. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Soroksáré a legrosszabb.
2014. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok szar dolog van itt a 17-ben, de hogy a közlekedés rossz lenne, azt húznám rá utolsónak. Ahogy előttem mondták, egy óra alatt bent vagy Budán, fél óra az Örs vagy a Köki, vonattal pedig 20 perc a Keleti. Nyilván, én is jobban érezném magam, ha egy Meteor típusú szárnyashajóval 10 perc alatt végigmehetnék a Rákos-patakon, vagy Keresztúrtól egy metróval a Blahához, de ez van. Peremkerületről beszélünk, kocsival sem vagy sokkal hamarabb a központban, a reggeli csúcsban pedig pláne nem! Szóval a 17-ker tömegközlekedése egyáltalán nem rossz.
2014. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!