Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kitöltetlen bérlet miatt...

Kitöltetlen bérlet miatt megbüntettek, de a kötelezvény mellett közölte az ellenőr, hogy írjak E-Mailt. Mire gondolt?! (Balaton Volán, Veszprém)

Figyelt kérdés

Volt nálam megvett bérlet és érvényes diákkártya, csak sajnos voltam olyan hülye, és elfelejtettem kitölteni. Persze én vagyok a hülye, de mondjuk nem értem, hogy legalább az útvonalat miért nem tudják ráírni a pénztárnál (még a kilométert sem tudják, mindig nekem kell mondani).

Na mindegy, szóval közölte, hogy így nem tudja elfogadni, először kitöltette a bérletet, majd utána ő egy csekket - mielőtt szívrohamot kaptam volna, közölte, hogy határidőn belüli bemutatás előtt 'csak' ezer nemtudomhányszáz forintot kell befizetni -, VISZONT amit nem értettem, hogy a kötelezvény kitöltésénél közölte, hogy szkenneljem be a szükséges dokumentumokat és E-Mailben vegyem fel velük a kapcsolatot.

Namármost, az nyilvánvaló, hogy akkor miket kéne beszkenneljek és elküldjek - diákkártya, bérlet, kötelezvény (gondolom) - de fogalmam sincs, hogy most akkor mit is kéne leírjak nekik.


Írjam le, hogy ez-és-ez történt, és hogy az ellenőr mondta, hogy ezeket küldjem el E-Mailben?! Vagy mi a francra gondolhatott az ellenőr.

És amúgy minek, ha úgyis be kell majd menjek és bemutassam személyesen az igazolványokat.


A másik, amit nem volt teljesen világos a részéről, hogy tudta, és el is magyaráztam neki, hogy Veszprémbe megyek a teljes hétre, ő mégis Pápát jelölte meg a kötelezvényen, holott a három közül az egyik lehetőség a Veszprémi Balaton Volán Zrt. volt. A csekkre is ezt nyomta rá, VISZONT a kötelezvényen az ellenőr aláírásánál meg a Balaton Volán pecsétje van.


Akkor most ebben mi volt a ráció? És akkor így most nekem hova kell menjek bemutatni/befizetni a dolgokat? Egyáltalán akkor melyik volán címére írjak.



Ha volt már valakinek ebben tapasztalata, vagy tudja pontosan, hogy ez hogy működik, nagyon megköszönném, ha kisegítene a szükséges infókkal!



2014. márc. 26. 13:10
 1/1 A kérdező kommentje:

Valahogy így néz ki a dolog (kellőképpen kitakarva):

[link]

2014. márc. 26. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!