Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 7 hónapos bernipásztor kölyök...

7 hónapos bernipásztor kölyök kutyát lehet vinni vasi volánon szájkosár nélkül? És halottam h jegy is kell az kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 22:06
 1/2 anonim válasza:
Mi szoktuk a kutyánkat vinni volánon. Csak szájkosárral és vezetőlánccal szállítthatod, és elméletileg a buszvezető privilégiuma eldönteni, hogy felengedi-e vagy sem. Ellenben mi még nem találkoztunk olyan sofőrrel, aki nem engedte volna meg. Továbbá egy buszon csak egy kutya utazhat, így ha előtted már van valaki, akit felengedett, akkor a te kutyádat már nem fogja(de ilyen helyzetben még nem voltam).Kutyajegyet egyszer adtak, az 200 ft volt, amúgy nem adtak jegyet, és nem is kértek érte plusz pénzt(de azért ilyenkor szoktam jattot adni, már csak azért is, mert felengedte). De a szájkosár mindenképp kell!
2014. ápr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. ápr. 1. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!