Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szegedi vagyok, mindig ugyanazzal a busszal megyek haza és kb 2 naponta egy olyan bácsival megyek be/haza, aki, ha nincs szabad hely, vagy a busz azon részén nincs szabad hely akkor minősíthetetlen stílusban állítja fel az embereket. Engem még ugyan soha nem állított fel, de ma elgondolkoztam, hogy ha rám így ordítana, hogy álljak fel, akkor "kötelező-e" felállnom. A múltkor egy lány nem adta át neki a helyét, a stílusa miatt, és konkrétan elkezdte taszigálni meg lelökni a székről. A bácsi egyébként futni szokott a buszra, szinte kivétel nélkül mindig. Ti mit tennétek ha rátok ordítana, hogy adjátok át a helyet?
2014. jún. 26. 23:02
 1/5 intrepid ***** válasza:
100%
Hát ha énrám ordítana, minősíthetetlen hangon, lehet nagyon hamar megtalálná a pofonját, amit nagyon keres. Talán kérem szépen, - és köszönöm.
2014. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a papának máshol kopogtasson át ne add a helyed egy ilyen parasztnak. Ki a faxom ez :D Biztos nem sokára valaki szájba veri, ez teljesen biztos :D Aki keres az talál :D
2014. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en elkerülnem a konfliktust,mivel läny vagyok de higgadtan,udvariasan kerdeznem meg,miert viselkedik igy,többet erne el ha normälis hangnemben szolna. Lehet hogy reszeg vagy vmi agyi baja van,az ilyet fel se kene engedni
2014. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még ráncigál is, akkor hívnám a rendőrséget, a legközelebbi megállóban majd várnak rá, ott van tanúnak egy busznyi ember, ez simán garázdaság. Nyilván mindenki az igazságot tanusítaná, akkor pedig szép kis büntit kap. Még egyszer-kétszer ezt megcsinálja, és amikor elment a nyugdíja a szabsértési bírságokra, majd elgondolkodik, hogyan kellene viselkedni egy tömegközlekedési eszközön :)
2014. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ha hasonló stílusban tenné, nem igazán érdekelne, hogy öreg vagy nem, megmondanám neki szépen, hogy ha nem képes szépen kérni, akkor végig lehet állni az utat. Tenni nem tehet semmit.
2014. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!