Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el a Keleti-pálya...

Hogyan jutok el a Keleti-pályaudvarrol a Batthyány -térre? Valaki lépéseiben letudná nekem írni? A Batthyány-térnél melyik hévre kell felszállni, hogy eljussak a Lajos utcába Obudára?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet eljutni a Keleti-pályaudvarrol a Battthyány-térre? Valaki lépésről-lépésre letudja írni, hányas metrora kell felszállni? Hol lehet a metrot megkozelíteni a pályaudvarrol merre kell menni? A Battyhány térnél melyik hévre kell felszállni, hogy eljussak a Lajos utcába?
2014. júl. 9. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Keleti palyaudvarnal lemesz az aluljaróba es ott kobeted a pios metro jele (M betu piros szinnel, a szama 2, azaz M2).

Ha leertel (jegyet vegyel! mar a bejaratnal kerik, ahol lukasztanod kell) akkor a mozgolepcson nezd, hogy merre mutatja a Déli palyaudvart es arra az oldalra menj. A deli palyaudvar fele menő metro fog elvinni a Batthyany terre. Keleti-Blaha Lujza ter-Astoria-Deak Ferenc ter- Kossuth Lajos ter- Bathhyany ter (ez a sorrendje az allomasoknak)

A batthyanyn leszallsz es ott a mozgolepcsonel ha folertel balra fordulj ott van a HEV, a szamat nem tudom, de mas hev nincs ott es ez a vegallomasa.

Viszont a Lajos ucat nem ismerem...megnezem, de lehet addigra valaki megirja.

2014. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Keletitől 2-es metróval elmész Batthyány térig. Onnan az H5-ös hévvel a Szépvölgyi útig mész. Innen már gyalogolsz.
2014. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia telorol irok igy nem tudom neked belinkelno az oldalt de keress ra te,google terkep...ott tenyleg lepesrol lepesre kidobaj....es ird ls magadnak hogy el ne feljsd...es akkor oda talasz!!!
2014. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem olyan HÉV kellene ami lerak a Lajos utcában, mert sajnos én nem tudok pesten kozlekedni egyedul. Ezt a sétálos részt lehetne egy kicsit konkrétabban ? Hol rak le a hév? Merről kozelítem meg a Lajos utcát Obudán? De nagyon koszonom az eddigi hozzászolásokat is!
2014. júl. 9. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok ujra: H5 a hév szama. Felszallsz erre is eleg egy bkv vonaljegy mert csak par megallot kell menned vele:

Szépvölgyi út megallonal szallj le (ha a Lajos utca elso resze kell -kis szamok), vagy a Tímar utcanal (ha magasabb szam kell).

Mindket esetben a leszallast kovetoen fordits hatat a Dunábak es indulj el a szepvolgyi uton vagy a Timar utcan (attol fuggoen melyik megalloban vagy) es addig menj, amig a Lajos utcat nem keresztezed. ott nezd meg a sarkon a szamozast es latni fogod merre kell menned hogy a celodat megtalald.

A metro lejaratnal a keletinel is, de altalaban ujsagosoknal lehet bkv jegyet kapni. Ne bliccelj. mert 16.000 a helyszini birsag vagy aznapi berletet kell bemutatni, ami meg 11.000 es mar aznap reggel meg kellene venned...a jegy 360 (korul van).

Es persze az embereket is meg tudod kerdezni ha valamit nem talalnal.

2014. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan HÉV kell, ami a Lajos utcában rak le, akkor kezdheted építeni a síneket és a felsővezetéket hozzá :D

Ne legyél életképtelen, pár száz méteren keresztül biztosan tudod a lábaidat egymás után rakni egyedül is.

Sőt, a maps.google.hu oldalon a kis sárga emberke megfelelő helyre rakásával a gép előtt ülve fényképekről meg tudod nézni, milyen házak mellett vezet majd el az utad.

2014. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1-ső nagyon szépen koszonom a pontos precíz válaszokat, most már talán oda fogok találni, a szépvolgyi úton van a H5 megálloja onnan visszakell menni a Lajos utcába a google maps szerint.
2014. júl. 10. 12:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Az előttem nyilatkozo vicces kedvű hozzászolonak uzenném,hogy ha az ország másik távoli szegletéből indulna útnak mindenféle helyismeret nélkul és egy roppant fontos helyszínen kellene megjelennie időre és nulla lenne a helyismerete akkor is ilyen komolytalan hangulatban indulna útnak vagy csak más problémája felett szokott idétlenkedni?
2014. júl. 10. 12:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak azt próbáltam elérni, hogy lazulj egy kicsit, és ne misztifikáld túl ezt a tájékozósdit, mert semmi bonyolult nincsen benne.


Képzeld tavaly nyáron minden helyismeret nélkül töltöttem Budapesten 3 hetet gyakorlaton, és görcsölés meg előre pánikolás helyett megnéztem a térképet, és mindent megtaláltam. Ha "roppant fontos" helyre kellett mennem, akkor 50% ráhagyással indutam el a tervezett menetidőhöz képest, hogy ha el is nézek egy utcát, legyen lehetőségem javítani.

2014. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!