Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy V43-as mozdony egyedül...

Egy V43-as mozdony egyedül egymagában hány másodperc alatt van 100-on?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem leharcolt gép, akkor szerintem olyan 15-16 sec körül.
2014. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A Gigantnak (V63) egy régi Indóház címlapja szerint 10 másodperc. Egy Szilinek valószínűleg valamivel több.
2014. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért linkeltem a kérdéshez, mert szerettem volna informálódni, engem is érdekelt a kérdés. De látva a válaszok pontozásait el nem tudom képzelni, ki az az idióta, aki lepontoz valakit anélkül, hogy megírná, szerinte hány másodperc, és miért nem jó az adott válasz. Vagy hány másodperc valójában, az ő tudomása szerint.

(Mindkettőre nyomtam egy zöldet, kompenzálandó a debileket)

2014. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre a válasz pedig, elég nagy a szórás a V43-asok között. A gyári adatok megszületése óta eltelt bő fél évszázad, van több millió km a mozdonyokban, ráadásul nem mindegyik kapott azonos szintű és gyakoriságú, gondos karbantartást. Így nincs lehetőség a találgatáson kívül pontos adattal szolgálni. Néhány leharcolt gépnek 20-25 másodperc, a legjobbaknak már 15 is elég lehet. De a pálya minőségétől is függ az, hogy milyen hamar éri el a százat egy mozdony sík talajon.


A lepontozóknál már csak az érv nélkül személyeskedőket utálom jobban ezen az oldalon. Érdekes, az ő értelmetlen válaszaik néha 100%-75%-ban hasznosak is szoktak lenni. Vagy felpontozzák saját magukat, vagy ennyire sok a bunkó ember, aki vevő az alja kommunikációs szintre. Politika rovatban tessék szétnézni, vagy egy BKK ellenőrös/bliccelős kérdésnél itt, a Tömegközlekedés rovatban, aki példát szeretne látni!

2014. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon sokban függ a sín és a kerekek közötti tapadástól. Ha nyálkás időben próbáljuk, simán lehet hogy elforognának a kerekek.
2014. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért általában gyorsulást ideális körülmények között szokás mérni...
2014. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!