Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKK bérletet szeretnék venni!...

BKK bérletet szeretnék venni! Mi a különbség természetes személy és nem természetes személy között?

Figyelt kérdés

Bérletet szeretnék venni! Már nem vagyok sulis. Dolgozom, nagykorú vagyok. Ezt látom:

Havi Budapest-bérlet nem természetes személyeknek és

Havi Budapest-bérlet természetes személyeknek.


Én melyik vagyok? Természetellenes? Melyiket kell vennem? Személyit vinnem kell? Csak úgy érvényes?



2014. okt. 27. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem természetes személy, ha cégnévre kéred. Kell hozzá személyi, mivel kell a száma.
2014. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Saját névre kérem. Akkor természetes személy vagyok?
2014. okt. 27. 21:38
 3/11 A kérdező kommentje:
BKK bérlet érvényes trolira is? Földalattira is? Fogaskerekűre is? Hévre is?
2014. okt. 27. 21:39
 4/11 anonim ***** válasza:

A neved nem kell rá :D

természetes személy vagy

2014. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Cafeteriára (nem természetes személy) drágább a bérlet, csak a természetes személyek (te veszed meg) számára lett olcsóbb, amikor bejelentették a nagy leárazást... Szánalmas, még hogy olcsóbb lett a bérlet!
2014. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Árulja már el valaki a BKK bérlet jó trolira, földalattira is? Fogaskerekúre? Azt hiszem HÉV-re nem jó! Olyan is van, hogy hév jegy külön?
2014. okt. 27. 22:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapest közigazgatási határáig mindenre jó, kivéve a libegőt és a siklót. A HÉV-re kiegészítő jegy akkor kell, ha elhagyod a közigazgatási határt.
2014. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, Budapest közigazgatási határáig Volánbusz és MÁV járatokat is igénybe vehetsz BKK bérlettel. Gyorsvonatot tudtommal már nem, Intercityt biztosan nem.
2014. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. kösz. Ha felszállok a személyvonatra bp határáig megyek, ehhez külön vonatjegyet nem kell vennem?
2014. okt. 27. 23:08
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Tudsz olvasni?
2014. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!