Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudnám BKV-val beutazni...

Hogyan tudnám BKV-val beutazni teljes Budapestet a legrövidebb idő alatt?

Figyelt kérdés

Teljesen az egész lehetséges Budapestet BKV / BKK járművekkel?

Hogyan lehetne megtervezni?

Van ennek valami egyszerű módja, hogy minden járművel minden utcát bejárjak?



2014. dec. 9. 06:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

" hogy minden járművel minden utcát bejárjak? "


-esélyed sincs rá,

inkább valami hasznos dologgal foglalkozzál

2014. dec. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Logikusan ahol jár busz villamos troli. De te már korán reggel trollkodsz. Na húzzál iskolába kis ... Anyád is inkább a taníttatásodra költené az internet előfizetés díját.
2014. dec. 9. 06:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem magadnak meg tudod szervezni. Letöltöd a BKK FUTÁRt és hajrá.

De érdemes az összes vonalon végigmenni, mert van olyan, aminek a visszafele útvonala például csak egy-két megállóban különbözik, ami már más utcát jelenthet. Egy nap biztosan kevés erre.

2014. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Olyasmire gondoltam, mint a Google street view autóknak is megvan az útvonaluk, hogy hol jártak már és merre kell menni, gondolom, ott is meg van tervezve előre IQ-ból, hogy hogy a legoptimálisabb.


Vajon van olyan térképszoftver ami beszínezi ahol már jártam?

2014. dec. 9. 08:17
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Magadnak beszínezheted otthon utólag, de megszervezni előre kell. 2 napot szerintem bőven rászánhatsz, kajálással, átszállással, néhol mosdót is használnál, stb, ezekkel együtt. Meg nem árt azt is beleszámolni az útvonaltervbe, hogy melyik járatokat lenne jó kizárólag nappal használni :)

Szép meló lesz megtervezgetni, ez lesz a téli szünetre a programod, vagy Karácsonyra BKV bérlet lesz az ajándék? :D

2014. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen 2 nap? Inkább 2 hónap. 300 járatról beszélünk, ráadásul van köztük számos olyan, ami nem minden nap közlekedik vagy akár nem is minden évszakban.


Ez egy nagyon összetett optimalizálási feladat, talán a legnagyobb fuvarszervező cégek programjait átalakítva lehetne megoldásra jutni. Viszont ha csak azt akarod regisztrálni, hogy merre jártál már, akkor elég egy GPS tracker alkalmazás a mobilodra.


Én anno amúgy bejártam a teljes hálózatot, azóta is nagyon jól ismerem a várost és még normális ember is lett belőlem, szóval az 1-es trollkodó hozzászólásáról ennyit...

2014. dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszeri utaknál elvesztem a térérzékem és nem tudom mikor épp merre, hol vagyok így a várost se ismerem meg :D


De amúgy érdekes lehet, én is utazgattam már "csak úgy" alapon, és csomó érdekes dolgot láttam a városban, meg olyankor jön rá az ember hogy jééé ez itt van az meg ott.


De legegyszerűbb ha térképen magadnak jelölöd mikor hol merre jártál, meg fogsz egy BKK össz térképet, és azon megtervezed a napi utazgatást.

2014. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van, ha nincs erre alkalmazás. Bár szerintem ahogy csomagkiszállító cégeknél is alap kell legyen egy ilyen, hiszen gondolom automatikusan bekerülnek a címek és a legoptimálisabb útvonalat kell a sofőrnek követni, aztán újratervezni ha valaki nem volt otthon. Már ha újrapróbálkozik a csomaggal még aznap. :)


Pontosan, annyi minden fejlődik, de sosem jársz a város másik végében. Egy pár napot talán megér, megismerni a várost, ahol éppen élsz. Bárcsak tudnék programozni...

2014. dec. 9. 23:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, igazatok van, ha nincs erre alkalmazás. Bár szerintem ahogy csomagkiszállító cégeknél is alap kell legyen egy ilyen, hiszen gondolom automatikusan bekerülnek a címek és a legoptimálisabb útvonalat kell a sofőrnek követni, aztán újratervezni ha valaki nem volt otthon. Már ha újrapróbálkozik a csomaggal még aznap. :) "


Igen Erre van a GPS, de még egy Okos telefon is Google Mapssel tudja ezt.


Amúgy próbáld a mapsengine.google.com-ot lehet hozzáadni helyeket, útvonalakat szerintem, és jelölheted merre jártál.

2014. dec. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A Google maps nem tudja, csak az autós útvonaltervezője. Ott megjelenik a + jel hogy hozzáadni további címeket, de a BKV tervezővel csak az első és utolsót veszi figyelembe.
2014. dec. 10. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!