Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire megbízhatóak a BKK...

Mennyire megbízhatóak a BKK jegy és bérlet automaták? Bátran vásárolhatok ott bérletet, vagy inkább maradjak a hagyományos pénztárnál?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 07:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én csak jegyeket vettem ott eddig, de semmi problémám nem volt, max. nehezen találtam meg a kívánt jegytípust, vagy lassan nyomtatott a gép és majdnem lekéstem a buszt. A tesóm vett már bérletet is, neki sem volt problémája.


Nem tudom, hogy a pénztárakban is hőpapíros bérletet adnak-e már, gondolom nem. A hőpapírosra egy kicsivel jobban kell vigyázni, hogy olvasható maradjon.

2015. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol hőpapírost kapsz. Nyugodtan használhatod az automatákat. Ha esetleg nem kapsz elég visszajàrót, NE hagyd ott az automatát: vannak, akik a kiadónyílást eldugaszolva tesznek szert egy kis plusz bevételre, amint otthagyod az automatát. Minden automatáról bármikor hívható az ügyfélszolgálat.
2015. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múltkor egyik automata se vette be a tízezresemet pfff. Még szerencse, hogy volt nálam odafele jegy, ott meg volt pénztár. Ha nincs, akkor megbüntetnek, szép dolog...
2015. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Viszont bankkártyával paypass-sal fizetve sose volt gond.
2015. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A megbízhatóságuk a bankautomatákhoz hasonló, csak ezek nincsenek bekamerázva. (Lehet, már igen, de gond volt az engedélyeztetéssel.)

Mivel mindenféle jegyet és bérletet ad, s érmével, papírpénzzel, bankkártyával is fizethetsz, számlát is kérhetsz, használata azoknak nem való, akiknek a villanykapcsoló is bonyolult.

Nekem legelőször az okozott kicsit gondot, hogy a tapicskolós képernyő nem szemmagasságban van, s ezért picit lejjebb kell simogatni, mint gondolnád. De ennyi az összes.

Tévesztés esetén is szépen vissza lehet lépkedni, amennyi szükséges, nem kell előröl kezdeni. A bankkártya fészke egy kicsit mély, s alig lehet megfogni kivételnél.

2015. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig ott veszek bérletet. Gyorsabb, mint a hagyományos pánztár.

A 10ezrest mindig elfogadta, nekem a 20ezressel voltak gondjaim. Azt nem akarta.

2015. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég megbízható és király dolog. Kártyával fizetve még soha nem volt gondom. 1-2 használat után belejön az ember, és gyorsan használható. Ráadásul nem flegmázik, nem bunkózik, csak teszi a dolgát.
2015. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak tipp a tízezressel kapcsolatban: kétféle is forgalomban van, talán nem ismeri az újat. Nem biztos.

Minden papírpénznél előfordulhat, ha a gyűrött, elhasználódott, akkor nem eszi meg elsőre, vagy egyáltalán nem.

2015. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6# vagyok.

Új volt a 20ezres, mintha a nyomdából jött volna. Mégsem kellett az automatának...

2015. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8: Még a régi tízezres volt, mégse vette be 3!!! automata se.
2015. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!