Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budai Egészségközponthoz hogy...

Budai Egészségközponthoz hogy találok oda?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem ismerem Budapestet. És szeretnék menni [link] hozzá.

Kaposvári vagyok. Valaki eltudná magyarázni, hogy mire szálljak, hol szálljak le, mennyire van messze? Mivel menjek tovább,ha beértem? Vagy esetleg gyalog is odatalálok, mer olyan közel van? Lehet ciki kérdés, de én nem szoktam utazni ilyen messzire, főleg nem Pestre. Úgyhogy megköszönöm ha segítetek! Sajnos a térkép nekem nem sokat segített, hogy megtudtam hány km-re van meg ilyenek..:)


2015. febr. 23. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha vonattal mész, akkor a Keletibe fogsz érkezni. Onnan metróval menj el a Délibe, ahonnan akár mehetsz gyalog is vagy a 61-es villamossal a MOM Park nevű bevásárlóközpontig (a megálló neve Csörsz utca). A Csörsz utcán be kell sétálj a Nagy Jenő utcáig, ami jobbra lesz.
2015. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tökéletesen felesleges elcsattognod a Keletiig. Leszállsz Kelenföldön és Őrmező felé hagyod el az állomást. Egy buszvégállomásra fogsz kijutni, ahonnan látni fogsz egy kb. 12 szintes toronyházat, önmagában. (Van lakótelep is tízemeletesekkel kicsit távolabb, de nem fogod összekeverni.) Ezt a toronyházat kell célbavenned, hogy a Sasadi út nevű buszmegállóhoz juss. Van ott egy gyalogos felüljáró, azon NE menj át, maradj a pályaudvar felőli oldalon. Szállj fel a 139-es vagy 140-es vagy 140A buszra, és utazz a Tartsay Vilmos utcáig. Onnan már csak egy rövid séta. Jegyet még a pályaudvar aluljárójában vegyél, irányonként egy vonaljegyet, 350 Ft-ért.
2015. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Édes istenem...Nekem ez bonyolult. Tényleg gőzöm sincs mi hol van.. Úgy lehetne, hogy bemegyek vonattal ami akkor Keletiig visz (?) És onnan hívnék egy taxit?
2015. febr. 24. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!