Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerinetek más nagyobb városok...

Szerinetek más nagyobb városokba megérné a BUBI?

Figyelt kérdés

Persze kevesebb bringával és dokkoló álomással mint Budapesten.

Olyanokra gondoltam mint:Pécs,Győr,Székesfehérvár,Szeged,Debrecen

meg a Balaton környéke a partmenti települések!



2015. febr. 26. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Azért ez nagyban függ a domborzattól és a kerékpárutak meglététől vagy hiányától is. Pl. a lapos Szegeden nyilván többen kerékpároznak, mint Pécs dombjain. Bár mondjuk olyan helyen, ahol eleve sokan bringáznak lehet, hogy pont azért nem érné meg, mert sok mindenkinek van saját bringája, ezért nem használnák a kölcsönzőset. Szerintem inkább olyan helyen éri meg, ahol nagy a turista forgalom.
2015. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pl. balaton körül :)
2015. febr. 26. 20:38
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem egy élmény ám velük tekerni, nehezek és rossz geometriájúak
2015. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A Balaton körül is kivételesen nagy lenne kihasználtság a turistaszezonban és ha ezt a keresletet maradéktalanul ki akarják elégíteni, sok bringa kéne.De mikor lejár a sürgés-forgás, akkor nagyon sok lenne a felesleges bicikli, ezt is nehéz lenne megoldani.Persze lehet mondani, hogy kevés kerékpárral, de szerintem ha működik, akkor működjön rendesen.
2015. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

# 3

Csak az alap ötlet lenne átvéve

2015. febr. 26. 20:47
 6/18 A kérdező kommentje:

# 4

Ez olyan mint a Aquapark Mogyoródon az is időszakos ha már kicsit rossz az idő nem nyit ki és rengeteg pénz fentartani,karbantartani(egész évben) meg felépíteni se volt 2 FT gondolom :D Mégis megéri

Ezt mobil bringa kölcsnzővel is meglehetne hogy valahogy úgy megoldani hogy szezon végén az ezközöket egy nagy raktárban őriztetni szezon kezdetével meg újra feltelepíteni mindent!

2015. febr. 26. 20:56
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Hévízen már működik (a Bubi előtt indult), Győrben pedig már tervben van egy ilyen rendszer kiépítése (van nyertes EU pályázat).
2015. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Pécsett is már folyamatban van ilyen rendszer kiépítése, de nem a BUBI.
2015. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó a bubit csak azért írtam mert így rövidebb volt elmagyarázni hogy milyen rendszere gondolok pontosan
2015. febr. 26. 21:07
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden is működik már a rendszer, jóval a BUBI előtt helyezték üzembe.
2015. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!