Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit szóltok a spanyol villamos...

Sandorka25 kérdése:

Mit szóltok a spanyol villamoshoz?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom aki Budapesten él, ő mesélte el nekem hogy Budapestre érkezett a spanyol villamos. Az a villamos hasonlít a Combino villamosra.


[link]


Akik olvasták a cikket és látták a fényképet, azok is elmondhatják a véleményüket.



2015. márc. 29. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Van rajta ablak, amin bejön a nap! :-P
2015. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Éccaka meg a hód süt bele.
2015. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kůrvára nem hasonlít a Combinóra, leszámítva azt, hogy sárga. Ez az első fotók alapján még a Combinóknál is jobban sikerült jármű, nagy reményeket fűzök hozzá utasként. Remélem műszakilag is olyan minőségű, mint amilyen jól sikerültnek tűnik az utastér beosztása és a dizájn.
2015. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég pofásan néz ki képeken, meg rá is fér a vérfrissítés a villamosainkra.
2015. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,viccet félretéve tényleg szép modern klassz jármű,gondolom műszakilag is jó lesz.
2015. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyenvillamosok lesznek mostmár, hiába is különbözik kissé a Combino-tól, tehát így már nem lesz olyan izgi a villamosozás. Kulturált jól néz ki, alacsonypadlós, de unalmas szerkezet.
2015. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki kíváncsi rá bármikor utazhat is vele! Debrecenben :)
2015. márc. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!