Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyibe kerül egy nem lehúzó...

Mennyibe kerül egy nem lehúzó taxitársasággal a Papp László Sportarénából a Keletig eljutni? Éjszaka nem akarok koncert után bóklászni Pesten, mert nem ismerem, meg így kényelmesebb, gyorsabb is kijutni.

Figyelt kérdés
[link] bennük megbízok, itt vannak árak is.
2010. márc. 9. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha olcsón akarsz odáig eljutni akkor ha nagyon késő van akkor éjszakai busz (asszem 907-es) a Stadionoknál felszállsz. Ha nincs túl késő akkor 80-as troli.A BKV-jegy az még mindig olcsóbb mint egy TAXI!


Remélem tudtam segíteni!

2010. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A pénz nem akadály, tudod nem akarok éjszaka egyedül kóborolni, ha így tennék nem engednének fel, mert csak 17 vagyok és olyan 230km-re lakom... hazudni meg nem akarok. Egyszer kibírom azt az árat, itt Csabán mindenhova gyalog megyek idén még nem is buszoztam.
2010. márc. 9. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább Taxi4 mint ilyen "nemzeti érzelmű taxisok"

300FT alapdíj+184FT/km a díja.

2010. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért van személyes tapasztalatod a "nemzeti érzelmű taxisokkal" ?
2010. márc. 10. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha inted a taxit 300az alap 240 a kilométer (olyan 8-900 ft).

Ha rendelsz javaslom a főtaxit(2-222-222), 2percen belül ott vannak

Éjszakai busz 15percenkét

2010. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a papp lászlótól kimész a kerepesi úthoz (kb 200 méter), ott meg 10-15 perc alatt le tudsz gyalogolni egyenesen előre a keletihez, nem lehet eltéveszteni, közvilágitás mint állat. koncert után meg tuti nem leszel egyedül ott arrafelé. amugy ár száz forint lehet, mert 2-3 km az egész táv...
2010. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elirtam, az ára pár száz forint lehet.
2010. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs róluk és nem is akarok.

Elvből nem ülök ilyen taxiba. Akkor inkább éjszakai busszal megyek.

2010. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!