Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi lett a MÁV-val?

Mi lett a MÁV-val?

Figyelt kérdés

A napokban figyeltem fel Debrecen Nagyállomásának 4-ik vágányán álló Kócsak IC-re, amint 1, azaz EGY kocsival (2. osztályú) közlekedtetett a társaság, amit egy 470-es sorozatú TAURUS (Becenevén: Bika) vontatott.

talán spórol a kocsikkal, vagy mégis, mi a fene történt?



2015. aug. 22. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem tanultad még meg, hogy kelet nem olyan fontos, mint a nyugati járatok vagy az elővárosi? Amúgy 3 db 2.osztályú is dögig szokott lenni a 100-as vonal IC járatain. Pofátlanság. Pl. Balatoni járatokra a Záhony-Keszthely (a leghosszabb) kapja a lepukkant Halberstadti kocsikat, míg székesfehérvár-bp (ami egy óra) kapja a felújított 29-05 -ös (régen 1.osztályú kocsikat) Szimpla MÁV logika
2015. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jól van már, nem tudhattam!

Attól nem kéne ajnároznod, csak mert fel tettem egy kérdést, amire a választ kerestem!

2015. aug. 22. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ironikus akart lenni a válasz. Ha félre értetted, bocsi :)
2015. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pénz a járművek megfelelő ütemben történő javítására és fővizsgáztatására. Az utóbbi hónapokban az összes személykocsi-telepállomáson rendszeressé vált, hogy egyes vonatokat nem megfelelő kapacitású vagy komfortszintű kocsikból állítanak ki vagy kevesebb kocsival közlekedtetnek. A keleti országrész mellékvonalaitól a Nyugat-Európa felé közlekedő nemzetközi vonatokig mindenütt problémát jelent a megfelelő szerelvények kiállítása.
2015. aug. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A vezetőség lenyúlja azt a pénzt, ami a kocsik beszerzéséhez és üzemeltetéséhez lenne szükséges.
2015. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

No, erre aztán mi szükség van?

[link]

2015. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván valami műszaki okból kifolyólag közlekedett ilyen kevés kocsival, ez nem rendszeres.
2015. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!