Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez az állami busztársaság...

Ez az állami busztársaság hogy lehet ilyen? Miért nem az utasok igényeit figyelik?

Figyelt kérdés

Közlekedik egy buszjárat Maroslele és Szeged települések között az M43-as autópályán és a 2 település között az autópálya mentén van egy kisebb település ahol nem megoldott a tömegközlekedés, lenne igény rá, hogy ott is megálljon ez a szegedi buszjárat, de kitalálta azt a társaság, hogy buszforduló kell ahhoz, hogy a pályáról kihajtva ott megforduljon. Tegnap halottam azonban, hogy mások is felvannak háborodva, mert járnának a város szélére dolgozni, de ott sem áll meg, pedig az már nem autópálya, az út szélén van is kialakított buszöböl, egyszerűen csak nem áll meg a busz. Így ott is kilométereket kellene vissza gyalogolni


Én ne értem ezt, ez a busztársaság miért ilyen rugalmatlan?


Én eddig kerestem az önkormányzatot, a DAKK-ot, úgy érzem, hogy ideje bekeményítenem, megfogom keresni a helyi hírlapot, a minisztériumot és az ombudsmannt is...



2015. szept. 10. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
S az milyen hogy felújítanak egy vasútvonalat milliárdokért de ráhordó járatokat nem kap? Így két faluval beljebbről használhatatlan.
2015. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha egy busz valami mellett elmegy akár ott meg is állhtna...
2015. szept. 10. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Az "állami busztársaság" épp azért ilyen, mert állami. Nem az utasokból él, ezért nem kell minden lehetőséget megfognia, hogy kiszolgálja az igényeket.
2015. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

már vagy 1 éve akarsz te bekeményíteni, és azóta se tettél lóf_szt sem...mi lenne, ha már tényleg megtennéd a szükséges lépéseket, ahelyett, hogy itt untatod az embereket az 5-6 vagy nem is tudom hanyadik ugyanilyen kérdéseddel...

vagy ha nem megy, akkor költözz be algyőre, szegedre, és nincs probléma...


egyébként meg az, hogy egy busztársaság rugalmatlan, az nem azt jelenti, hogy nem áll meg minden bokornál...házhoz esetleg ne menjen? és akkor majd amiatt menne a hiszti, hogy már az 5. háznál áll meg, de még mindig nem ért ki a településről.


más települések is vannak, ahol nincs semmilyen tömegközlekedés, mégsem rinyálnak évekig. akinek muszáj, megoldja a bejutást a városba.

2015. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most pedig meg fogják kapni a magukét!
2015. szept. 11. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utasok igénye a magyar közlekedési vállalatoknál nem szempont.
2015. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát rohadtul nem az!


És ez nem csak ennél az 1 járatnál figyelhető meg, hanem az összesnél! Ennél az 1 járatnál meg nem csak nekünk van panaszunk, hanem azokban a falvakban is rengeteg panasz van ahol meg is áll, ritkán megy, Szegeden is kevés helyen áll meg, stb.


De mondjuk én megoldottam a dolgot, vettem egy garázsban tartott Suzukit, olcsóbb és ezerszer jobb mint ez az autóbuszjárat. Pff.

2015. szept. 12. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, álljon meg minden bokornál, és akkor sírhatsz majd, hogy nem száll fel senki és mennyi a menetidő.

Az meg hogy lenne rá igény... Mennyi? Te meg a két szomszéd? Arra nincs ember aki tömegközlekedést tervezne

2015. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A 3 embernek is be kell járni dolgozni, suliba, meg kell èlni, stb. Amúgy meg a Hódmezővásárhely felől èrkező Bèkèscsabai, szentesi járatok meg tudnak állni az összes megállóban amik 50+ km-es viszonylatok, egy fos ritkán közlekedő falu járat meg nem tud betèrni olyan helyre ahol nincs èrtelmes alternatív tömegközlekedèsi lehetősèg? Ugyan már!
2015. szept. 17. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!