Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Fizetik-e a bérletem egy részét?

Fizetik-e a bérletem egy részét?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne...

Páromhoz szeretnék költözni Kerepesre. Kistarcsára járnék dolgozni, elvileg fizetnék a bérlet 86%-t ha jól emlékszem, de nem voltak benne biztosak hogy Kerepes-Kitarcsa útvonalra is jár-e a visszatérítés.

Szeretnék ideiglenes lakcím kártyát is, elvileg ez is kellene hozzá. Tudja esetleg mennyibe kerül?

A másik kérdésem, hogy mikor diák voltam kellett a bérlethez egy bérletigazolvány. Távolsági buszok mindegyikére kell? Ezt bárhol ki tudom váltani vagy ebben az esetben csak Gödöllőn például?



2015. szept. 14. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Fizetik e a bérlet 86%-át? Ezt a munkahelyen tudják megmondani.

Lakcímkártya ingyenes.

Bérlethez kell bérletigazolvány, amit a helyi illetékes volán társaság jegy-bérlet pénztárában tudsz kérni.

2015. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A helyközi bérlet 86 százalékát a munkáltató köteles kifizetni a munkavállaló részére. Mivel Kistarcsa már nem Budapest része ezért ez helyközi forgalomnak számít így a 86 %-ot elvileg fizetniük kellene gyakorlatilag majd meglátod hogy mit mond a munkáltató....
2015. szept. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kötelesek fizetni a bérlet 86%-át, de nagyon kevesen szokták ténylegesen kifizetni, inkább csak állami cégekre jellemző ez.
2015. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!