Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tegnap megbüntettek Grac-ban,...

Sanya0815 kérdése:

Tegnap megbüntettek Grac-ban, mert nem vettem buszjegyet. Szerintetek ha nem fizetem be, el tudnak jutni hozzám Magyarországra, és ha igen, mi bajom lehet belőle?

Figyelt kérdés
Elkérték a magyar személyimet és lakcímkártyámat. 95 Euró a büntetésem.

2016. jan. 7. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Aláírtad a büntetést?
2016. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodt legyél...ugyanúgy kiküldik mint a gyorshajtásos csekket!!
2016. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ki fogják küldeni a csekket. A németek (is) erről (is) híresek. Valaki kamionnal, kicsit gyorsabban hajtott a kelleténél (megcsúszott egy kicsit az úton, tél kellős közepén), sűrű havazás ellenére, rögzítették a rendszámát és kiküldték a csekket - Magyarországra, a kamionos lakcímére (ráadásul a kamion vezető, nem is látta a műszert, amivel lefotózták a rendszámát).
2016. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Szépen viszed a magyarok hírét a nagyvilágba, gratulálok!
2016. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

GraZ


És nem németek hanem osztrákok.


A többi stimmel...

2016. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Náluk illik sürü bocsánatkérések közepette kifizetni a helyszínit. Örülj, hogy nem hívtak rendört.
2016. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem fizeted be akkor eljutnak hozzád, mivel EU-n belül történt. Ha nem fizeted be a megadott határidőn belül ráadásul a többszörösét kell majd befizetned, szóval jobban jársz vele ha befizeted.
2016. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De mivel bizonyítanák, hogy ez valóban megtörtént? Nem írtam alá semmit, az hogy a személyi számomat és a lakcímemet tudják, nem bizonyítja hogy jegy nélkül utazva elkapott egy ellenőr.
2016. jan. 8. 14:26
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván az osztrákoknak meg ez a hobbijuk,hogy meg nem történt esemény után kiküldik neked a büntetést....egy találom névre meg lakcímre.........jaj komám....

És akkor még csodálkozunk,hogy milyen véleménnyel vannak más népek rólunk magyarokról!

Ajánlanám,hogy keress fel egy sebészt,hátha beléd tud műteni egy gerincet!

Mert ebben az egészben nem is az a legszomorúbb,hogy nem vettél buszjegyet,hanem az hogy lebuktál,azt akkor sem az az első,hogy jó hát ez van,igazuk van megyek befizetem a büntit,hanem rögtön ez a lapostetűsködés,hogy hogyan lehet megúszni még ezt is........

2016. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Szerintem egy agy is elférne a gerinc mellé.

Csak nehogy utána azt mondja a kérdező, hogy ezért most nincs kedve fizetni :D

2018. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!