Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elvesztettem a 90-es utazásima...

Elvesztettem a 90-es utazásimat, lehetséges pótolni?

Figyelt kérdés
Sehol se találom már mindenhol kerestem... A kérdés hogy valamiféleképp lehet újat igényelni? A régi még nem járt le, anya azt mondta, addig nem is küldik ki, ez igaz?

2016. ápr. 1. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyukád jól tudja. Képzeld, ha mindenki azt mondaná, hogy elveszett, de csak cseréltetni szeretné, mert épp betelt pecsétekkel. Jó is lenne, mindig egy újat kapni.

No ezért van az, hogy:

"Az utalvány pótlására, cseréjére abban az esetben van lehetőség, ha

- a jogosult az utalvány eltulajdonításának tényét rendőrségi jegyzőkönyv, bejelentés vagy feljelentés útján igazolja, vagy

- az utalvány elháríthatatlan ok miatt megsemmisül: árvíz, földrengés, egyéb természeti katasztrófa.

Az egyéb ok miatt megrongálódott utalvány a Nyugdíjfolyósító Igazgatósághoz történő visszajuttatása esetén kicserélhető."


[link]

2016. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy krédést azért emgér, hátha.
2016. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!