Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van mostanában ennyi...

Miért van mostanában ennyi vonatgázolás?

Figyelt kérdés
pl. pár napja Debrecenben, tegnap Pesten, ma meg Kecskeméten

2016. máj. 28. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Most épp " így jött ki ", erre nem igen lehet mit mondani, balszerencse.
2016. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelmetlenség!
2016. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Az emberek figyelmetlenek, a nyílt pályán mennek át, "közel van a vonat, de még át tudok menni előtte" mondatra bízzák életüket, a fülesben 1800-as hangerőn ordít a zene.
2016. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Azért azért az a gázolás odabaszott amikor a csávó elnézte az átjárót, a Fiestája felakadt a sínre és a csávó futott a sínen a vonat felé hogy álljon meg.

Mégis mit gondolt? Hogy a vonat 10 méteren belül megáll? Egy szaros autó miatt nem fogok megdögleni.

Bár lehet így jobban járt, mert ahogy ismerem az itthoni dolgokat, élete végéig fizethette volna a büntetést.


[link]

2016. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
53%

Ez pont nekem is feltűnt :( figyelmetlenek az emberek, vagy nem tudom, de elég sz*r lehet a vonat vezetőjének a tudat, hogy valaki meghalt a munkája miatt (mégha nem is ő a hibás) :(

Ráadásul pont a debreceni gázolás napján utaztam én is vonattal, nem sokkal az eset előtt, és pont volt eszembe, hogy mi van ha pont az a vonat megy át valakin, amelyiken vagyok:/ (és pont debreceni vagyok)

2016. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gépház válasza:
71%

Hát, vegyük példának a nemrég történt, 610-es sorozatú Transmontana balesetét.

Egy férfi autójával a síneken ragadt. Az 'öngyilkosjelölt' -autója megmentése érdekében- a gép felé futott, és integetve jelzett a mozdonyvezetőnek, hogy autója a síneken ragadt - írja a vezetunk.hu.

A happi valószínűleg nem volt tisztában vele hogy kb. 10.000-szer nehezebb, és kb. 60.000-szer olyan erős mint ő.

2016. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
90%
Magyarország erősödik.
2017. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Figyelmetlenek az emberek, sokan telefont nyomkodnak, zenét hallgatnak (elsősorban gyalogosok, de autóst is láttam már bedugott fülekkel). A villogó fehér jelzés nem szabad utat jelent, hanem azt hogy működik a jelzőberendezés, de ezzel sokan nincsenek tisztában. 10-ből 9 ember nem néz körül a vasúti átjáróban. A szirénázó mentő is megáll pedig ott tényleg sok múlhat pár percen is, de sok barom meg megy át ész nélkül, mert neki az életénél is fontosabb dolgai vannak amiért megdögleni is érdemes.
2019. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!