Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bérletet szeretnék venni....

Bérletet szeretnék venni. Borsod megye és heves megye közötti részre. De Borsodban ehez bérletkártya szükséges. Szerintetek csináltassak, vagy vegyem meg inkább heves megyében ahol nem kell ilyen kártya?

Figyelt kérdés
Ha két megyek kötött közlekedünk mi ilyen esetben a teendő? Megbüntethetnek azért Borsodban, mert nincs bérletváltó kártyám, de a bérletem Heves megyéből van?

2016. aug. 8. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Megyei bérletek nincsenek, konkrét települések között válthatók bérletek, és bérletváltó kártyáról sem hallottam még, csak utazási igazolványról és viszonylatigazoló lapról.


Szóval akkor mi is a helyzet?

2016. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Borsod megyében kell ilyen kártya a bérletbáltáshoz, Heves megyében viszont nem.

2 település között szeretnék közlekedni, de különböző megyékben találhatóak.

2016. aug. 8. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ingyen van, szóval miért ne csinàltathatnál?

Bemész a kiindulási állomásra, és igényelsz egyet, meg veszel hozzá bérletet, ennyi.

2016. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az adott települések között a KMKK is közlekedtet járatot, akkor vehetsz Heves megyében bérletet, akkor nem szükséges a bérletkártya, így is érvényes lesz az ÉMKK járataira is. Viszont a KMKK-nak is van saját heppje, ha diák vagy, akkor kb. 100 Ft-ért venned kell ún. "Igazolás diákok kedvezményes utazásának viszonylatairól" című papírt.
2016. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha Borsod megyében laksz, akkor inkább váltsd ki a kártyá, semmibe nem kerül.

Ha Heves megyében veszel bérletet, akkor heves megyei bérletigazolvány kell hozzá.


1-esnek pedig üzenem.:


Amiről nem tudsz, az még attól létezik.

Megyei bérletek nincsenek..

"

Megyei Havi: 84 900,- Éves:849 000,-

"

s bérletváltó kártyáról sem hallottam még:

A bérletváltó kártya egyben utazási igazolvány.

2016. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell üzengetni, utolsó, mert látod nem azt írtam, hogy nincs, hanem azt amit, a kérdező mondott plusz infót, úgy már értettem én is. Nem értem mi volt ezzel a probléma.
2016. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!