Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 3-as metró felújításáról...

A 3-as metró felújításáról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés

Mindenkitől csak azt hallom, hogy nem fog járni egy teljes évig és egyéb rémtörténeteket.

(A neten nem találtam semmit, lehet, hogy rosszul kerestem...)



2016. szept. 11. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerestél rosszul semmit, össze-vissza beszél mindenki mindent, senki nem tud semmit.

A felújítás majd nyilván rengeteg időbe fog telni, de akkor is csak kisebb szakaszokat zárnak le, nem egyszerre az egészet.

2016. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, egy-egy ütemben teljesen leáll a metróforgalom az érintett szakaszon kb 1 évre. 1. ütem Lehel tér-Újpest, 2. ütem az elsővel parhuzamosan Nagyvárad tér-Köki,,3. ütem pedig elvileg az 1. 2. után a középső szakasz. Ez nyilván még változhat, főleg ha a választások előtt eredményeket akarnak mutogatni a politikusok. Ez esetben az ütemek egymásra tolódhatnak és akár az egész vonal is kieshet.
2016. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Igazából pont a választásokig nem lesz belőle már semmi. Azért ugyanis, mert addigra nem tudnák befejezni, valamint elég politikai öngyilkosság lenne választások alatt végezni mindezt. (Pályázatokat is csúsztatgatják már, ha utána nézel)

Egyébként tényleg siralmas állapotban a 3-as vonal, és elég hanyagság balesetig várni...


Amire számíts: Fokozott karbantartásokra, esetleges hétköznapi leállások, pályakorlátozások.

2016. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Csak, hogy érzékeltessem milyen terhelésnek van kitéve:

A 3-as vonalon naponta többen közlekednek, mint MÁV-al egy nap az országban.


A sínek, kocsik nagyobb terhelésnek vannak kitéve, mint bármely teherszállításra kiépített vonal itthon. Ez csúcsidőben külön figyelemre méltó.

2016. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Crisopher ***** válasza:
Én se hiszem, hogy a választások előtt bármi lenne, talán direkt húzzák. Nyilván nagy projekt lenne, de át is kell adni, választási időszakban pedig nem fogják kockáztatni a forgalom leállását. Én azért gondolom így, mert ugye szó volt a pótlásról, csak hát kiderült, hogy nincs akkor buszkapacitás, hogy a teljes vonalat kiválthassák. A metró pedig így is csúcsforgalomban tömve van. Félek, hogy nagyon fogunk mi még szívni a pótlóbuszozással. Szerintem ezt nem merik bevállalni választási időszakban.
2016. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden igaz, 2017 februárban fog kezdődni.
2016. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!