Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hova kel menjek hogy visszafiz...

Hova kel menjek hogy visszafizessék amit kifizettem az ellenerőnek mert nem volt matrica a diákimon? (IC vonat)

Figyelt kérdés
és matricát a diákimra hol tudok kérni?

2016. okt. 16. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
miért fizetnék vissza? ookkal büntettek , nem? attól még hogy most van, de akkor nem volt, nem változtat semmin.
2016. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonymus950 ***** válasza:
41%
Nem hiszem, hogy visszafizetik, ok sincsenek olyan hülyék. Matricát pedig ad az iskola, oktatási hely, vagy adnak ideiglenes diákot ( papir)
2016. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az ellenör mondta hogy ha viszaviszem a jegyet és a matricaval a diakit akkor viszafizetik
2016. okt. 16. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Az illetékes megyeszékhelyeken a vasútállomáson az információnál lehet ilyesmiket intézni (utólagos diákbemutatás, menetjegy-újraérvényesítés, bírságkezelés stb.)
2016. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 3. hozzászoló
2016. okt. 16. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Ne köszönd neki, a helyszínen kifizetett pótdíjat sohasem fogod visszakapni! Átvert az ellenőr, csak hogy ne hőzöngj neki.
2016. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Na ha valaki ad egy olyan hulye valaszt amire te varsz akkor mindenki mas hulye, ugye? Gondolkozz mar... nem fogsz semmilyen penzt visszakapni
2016. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hüüü bementem és viszakaptam a penzt :o többet se hasnzálom ezt az oldalt televan degeneralt hülyékkel akik probalnak okoslenni a gep mögött.
2016. okt. 18. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!