Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lennétek szívesek írni nekem...

Lennétek szívesek írni nekem vicces vagy ciki sztorikat tömegközlekedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvos után mentem haza busszal. Felszálltam és megkérdezte valaki, hogy szeretnék-e leülni. Rájöttem, hogy valószínűleg látszott rajtam, hogy megkínoztak :D Jól esett, de azért kicsit ciki is volt.
2017. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi jöhetnek még ha van.
2017. jan. 11. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha jól emlékszem ezek egy napon voltak, szaladok a busz után, még sikerült felszállni, kifulladva, hátra megyek, megkérdezek egy csávót, hogy helyet foglalhatok e? Mondja igen. Megyünk-megyünk, megszólal, kéjesen kérdi, hogy van e barátnőm, én mondom van, kicsit csöndbe maradt, megszólal, lenne e kedvem vele elmenni valahová mert nem ismeri a várost, én mondtam, nem dolgom van. Elérkezett a leszálló, elöl ültem, busz hátul tele, képtelenség lenne leszállni, gondoltam elöl leszállok, erre a sofőr arrogánsan mondja, hogy hátul száljak le, mondtam oké, vagy fél perc volt míg levergődtem a buszról és 2 néni szatyrába sikerült belerugnom, azok rámförmedtek, majd leszálltam a buszról. Eme esetek óta nem buszozom, autóval járok. nem elég, hogy tömegiszonyos vagyok, még homárnak is néztek.
2017. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2017. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
úh, ez nagyon rossz lehetett.
2017. jan. 11. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár éves történet, de mintha tegnap lett volna. :)

Vasárnap este felszállok a szokásos személyvonatomra. Mentem a koliba, ami tulakdonképpen a szomszéd településen volt (közben csak egy falu szerűségnél van megálló).

Vonat megjön, felszállok, szokás szerint alig valaki még rajtam kívül. Üveges szemekkel bambulok kifelé az ablakon, miközben azon jár az agyam, hogy a másnapi ZH-ra nem lett volna baj tanulni legalább egy keveset. :)

Jön a kaller, kéri a jegyem. Nézegeti, nézegeti, azt hittem kéri a diákomat is. Erre megkérdi hogy meddig megyek. Mondom a település nevét.

Kaller: Azt tudja, hogy az a vonat nem áll meg ott.

Én: Ne mondja már! Mindig ezzel a személlyel járok.

Kaller: Késtek most a vonatok és az IC-re ültem fel, a személy csak később jön még utánunk.

Én: Körbe nézek. De hát ez személy vonat.

Kaller: Nem! Ez IC.

Olyan szinten el kezdtünk vitatkozni egymással, hogy nem vettem észre, hogy a kis falunál is megálltunk. :)

A végén már szó szerint úgy ment a kommunikáció, hogy

- De igen!

- De nem!

- De igen!

- De nem!

Már majdnem beértünk az állomásra, mikor erősen megszeppenve rákérdeztem, hogy ez most tényleg nem fog megállni.

Faszikám el kezd vigyorogni. Mondja, úgy el voltam bambulva, hogy gondolta feldobja egy kicsit az estémet. Sikerült! :D

2017. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat jöhetnek még :D
2017. jan. 12. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
en anno a babakocsint emeltem fel a hatso ajtonal es utana bebasztam a fejem abba a narancssarga jegylyukasztoba amikor fel akartam allni a hajolasbol. akkorat koppant, mindenki odanezett :D no persze senkit se erdekelt hogy hogy vagyok :DD
2017. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!