Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehet igénybe venni az...

Dombandit kérdése:

Hogyan lehet igénybe venni az Interrail 22 napos vonatjegyete/bérletet?

Figyelt kérdés
Ahol olvastam csak azt irják hogy lesz ilyen meg hogy igénybe lehet majd venni,de mik a feltételek,minek kell megfelelni?Válaszokat előre is köszönöm.

2017. jan. 28. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt találsz részletes info-t:


[link]

2017. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ilitdoheimiik válasza:
Most olvasok én is utána a dolognak, ha minden igaz ez még csak egy javaslat és konkrét döntés még nem született róla, hogy ez elérhető lesz-e vagy sem, ajánlom tartsd magad frissítve ezekkel a hírekkel kapcsolatban, ha elfogadják szerintem rögtön fennt lesz a MÁV oldalán, és részletes leírások lesznek a hírközlő oldalaknak arról, hogy hogyan is tudod ezt megszerezni, ha jól tudom 18 évesnek el kell múlj és kell hozzá útlevél is mint az alap Interrail bérletek, és jegyek mellé, ha esetlegesen több infót megtudok akkor írok :)
2018. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ilitdoheimiik válasza:
Ebben a szent pillanatban olvastam hogy elméletileg kinyírták a javaslatot arra alapozva hogy drága és túlzott kiváltságot biztosítana azoknak akik az EU-s szárazföldi országokban élnek, ugyanis azoknak akik nem , azoknal először el kéne jutni a vasútvonalakhoz, a cikkben leírták hogy Újhelyi nagyon nem akarja hagyni hogy szönyeg alá söpörjék az ügyet és kivéreztessék, ez kb. olyan februári cikk, remélem sikerült megvédenie az ügyet, de jobb számítani a legrosszabbra, és remélni a legjobbat
2018. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!