Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pécs - elektronikus / mobil...

Pécs - elektronikus / mobil buszjegy létezik még?

Figyelt kérdés
A Biokom weboldalán illetve a hatályos üzletszabályzatukban is szerepel az elektronikus buszjegy, 30 és 120 perces verzióban. A Tüke honlapján a Mobiljegy menüpont viszont teljesen üres, webarchívban megnéztem és még 2009-ben egy iziSHOP nevű java alkalmazásról írtak, az egész okostelefon éra előtt. Megtaláltam androidra, de 2011-ben frissítették utoljára, a Play Áruházban 2,2 az értékelése, és a felhasználói véleményezések kritikán alulinak írják le. Letöltöttem, és nekem működőképesnek tűnik, de él még ez a lehetőség egyáltalán? Vagy pofánröhög az ellenőr, ha a telefonomon mutogatom neki a jegyet? Ma nem értem el a Tükét telefonon, nyilván holnap se fogom tudni, hétfőn reggel viszont már használnom kéne a tömegközlekedést, és a 120 perces jegy 700 ft-ért nagyon megérné nekem.

2017. febr. 4. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha még az alkalmazás letölthető, működik és tudsz rajta keresztül vásárolni, akkor minden bizonnyal még létezik. (Ez csak egy egyéni véleményem, nem tudom a hivatalos álláspontot)
2017. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!