Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Budapestiek miért szidják...

A Budapestiek miért szidják állandóan Budapest tömegközlekedését? A külföldiek, és a vidékiek szerint egész jó a közlekedés Budapesten.

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
A világon az egyik legjobb, nemcsak országszinten. De hát ebben az országban ha nem szidna mindenki mindent, akkor nem is lenne Magyarország.
2017. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem volt vele bajom egész addig, amíg nem láttam a saját szememmel kiégni egy buszt...
2017. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Donald J. Trump ***** válasza:
44%
A butapestiek többségének a vidék ismeretlen fogalom. A külföld is csak addig értelmezhető, amíg az interneten, az újságban olvasnak róla valamit vagy elmennek oda nyaralni.
2017. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
75%

8éve szinte mindennap utazom tömegközlekedéssel... ezek a tapasztalataim:

- kicsit rosszabb időjárási viszonyok idején nem jutsz el sehova, de tényleg.

- gyakran kimaradnak a járatok

- felújítás? rendben...de a pótlást sokszor nem tudják megoldani, ami fejtörést jelent

- rengeteg drogos, elmezavaros, alkohol által befolyásolt ember utazik, és az ellenőrök 99%-ban kikerülik őket, de a sofőrt sem szokta zavarni. Többször inzultáltak, de támadtak is rám már villamoson napközben.

- a fentebb említett oké is lenne, ne merjen vele egyedül balhéba keveredni, de 4közterület felügyelővel szálnának fel mindig.

- az ellenőrök nagyon rosszul végzik a munkájukat, emlékszem leszállítottak vizsga napján mert kétségbe vonta a diákom érvényességét (természetesen érvényes volt, elismerte hogy tévedett) de engem megaláztak és le is késtem a vizsgámat. De többször is volt hogy elgondolkoztak, hogy ha 18év felett vagyok hogy lehetek diák...

- sok az utas, nem sűrítik a járatokat, volt nem egyszer, hogy nem fértem fel csúcsidőben.

- tbbször előfordult, hogy nem tudtam hazamenni, és ott ragadtam ahol voltam (nem volt alternatíva, a kimaradt villamost pedig nem pótolták busszal) így ilyenkor minimum fél órát kell várakoznom de volt sokkal több is

- előfordul hogy a sofőrök inzultálnak, beszólogatnak az utasoknak, pl nyáron történt: terhes nő a villamos elején szeretett volna inni, nagyon meleg volt tényleg, még a klíma sem segített: a vezető tájékoztatta a hölgyet hogy a villamoson tilos ételt italt fogyasztani, szánalmas hogy ennyit nem bír ki, addig nem megyünk tovább.

- velem utazó lányt megbüntették mert kávé volt a kezében termoszban (nem itta csak vitte, le volt zárva)


Szóval ezek csak azok a dolgok amik hirtelen eszembe jutottak, gyakran lassú a menetidő, nagyon sok mindenen lehetne fejleszteni, én diák bérlettel utazom így nem szoktam az oldalakon panaszkodni hogy mondjon le a bkk, de édesanyám majdnem 10ezret fizet azért, hogy hetente legalább egyszer ne jusson el a munkahelyére. Nem tudok viszonyítani, nem laktam kint sokáig.


Lehet szeretni lehet utálni, de ezt választottam, így kell közlekednem, remélem javulni fognak a dolgok.

2017. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
89%
két busz gyulladt ki amiről tudok, ebben a hónapban
2017. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem is leginkább bizonyos utastársaim okozzák a legtöbb kényelmetlenséget.
2017. febr. 25. 14:29
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Jó hogy nem várjátok el, hogy egyedül legyetek a buszon :))
2017. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

A Budapestiek miért szidják...?


beszéltél a budapestiekkel? Itt Budán minden rendben.

2017. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
79%
#7-es, mert gondolom ha valaki bedrogozva, ittas állapotban utazik aki másokra is veszélyes magatartást mutat, az normális?
2017. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
94%

Amikor elütöttek elöttem egy fiút én hívtam mentőt, nem a villamos vezető.

Amikor kirángatták a villamosvezetőt én hívtam rendőrt.


Elgondolkoztam. Köszönöm.

2017. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!