Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben az Egyetem térről,...

Debrecenben az Egyetem térről, hogyan tudnék eljutni tömegközlekedéssel a Galamb utca 2-re?

Figyelt kérdés
Egy turi van ott, az lenne a végállomás. Köszi a segítséget előre is! :)

#Debrecen #turkáló #Galamb utca
2017. márc. 10. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát. Az egyetem térròl 10,10a,10y jelzésű buszokkal a nagyállomásig vagy az egyetem mellől indul az 1-es villamos szintén a nagyállomásra ,utóbbi sűrűbben jár és,ha a nagyállomásra érkeztél akkor onnan 30 vagy 30 a - buszzal kell menni a Diószegi út/bánk irányába négy megállót. A zsibogó megállóban kell leszállni és picit visszább jönni gyalog kb 100 métert és balra az a Galamb u.

Ott pedig megkeresed a 2 számot. Ott lehet az elején.

Remélem tudtam segíteni.

2017. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A [link] (Debreceni Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság) honlapon van

Ú T V O N A L T E R V E Z Ő .


Olyan időponttól terveztetheted, amikor utazni szeretnél. Beállíthatsz feltételeket (pl. legjobb útvonal, kevesebb gyaloglás stb).

Változtatható méretű, mozgatható térképen is mutatja az ajánlatokat, bármelyiket részletesen is megnézheted.


Például, 2017. március 11-én 9 óra 20-tól a legjobb útvonalak:

[link]


És, például, az 5. ajánlat részletezése és térképes bemutatója:

[link]

2017. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!