Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben hogyan jutok el...

Debrecenben hogyan jutok el legkönnyebben a Segner térről a Kassai úti egyetemig? (lent több)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van ez a menetrendes oldala a DKV-nak is, de nem igazán tudok rajta eligazodni (helyközi közlekedésben vagyok jártas :D Na meg a várost sem ismerem igazán).


Gondolom trolival kell mennem, de melyikkel?

A Segner téren tudnék felszállni, vagy Hatvan utca, esetleg Nyugati...


Köszönöm szépen előre is! :)



2017. márc. 14. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kassai 26 alatt van az egyetem ott. Közgazdasági,informatikai kar azt hiszem.


Jól gondolod,trolival a legegyszerűbb,a Segner téren (onnan indulnak) pont a fehér dkv forgalomirányító épülettel szemben van a megálló,a 3, 3a ,5 , 5a jelzésű trolikra kell felszállni és a megállókat figyeld a kijelzőn,vagy a Laktanya utcán szállj le vagy utána a főnix csarnoknál,utóbbi jobb.


Busz is van 24 , 24y arra is fel tudsz szállni a Segner téren és az előbb említett két megállóban leszállni,ezek más más úton mennek a Segnes tér után de mire te le akarsz szállni mindegyik arra megy. De szerintem is a trolival jobban jársz. Én is trolival mennék,gyakrabban jár.

Remélem segítettem

2017. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A DKV Debreceni Közlekedési Zrt. honlapján van útvonaltervező:

[link]


Azzal, tetszés szerinti napon, tetszés szerinti időponttól listáztathatod a lehetőségeket.

Például, 2017. március 16-án 9:11-től:

[link]

(A célhoz nem kellett a látható hosszú címet beírni, csak Kassai út 26-ot írtam, a Campus címét, a többit kitöltötte.)


És, például, a 4. ajánlat részletezése:

[link]

(Átszállás esetén, ez hasznosabb, látványosabb lenne.)

2017. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)


Nagyon-nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek, sokat segítettetek! :)

Mostmár biztos eltalálok (reméljükkk :D)


Köszönöm mégegyszer!

2017. márc. 15. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsmit. Szívesen :)
2017. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!