Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Nyugati pályaudvarról...

A Nyugati pályaudvarról mindig azonos vágányokról indulnak az elővárosi vonatok?

Figyelt kérdés
Ha jól láttam, a Nyugatiból az Eiffel térhez közeli oldalról szoktak indulni a Kőbánya alsó, Kőbánya-Kispest irányába tartó járatok. Ez mindig így szokott lenni vagy teljesen rendszertelen, ahol éppen van hely?

2017. máj. 22. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Általában így szokott lenni, de nem mindig, szóval mindenképp nézd meg, mielőtt oda indulsz el. A lajosmizsei, dabasi S21-es legtöbbször a 16-osról indul, én sokat járok vele, de bármi lehet, ami miatt mégsem onnan megy - anyukám egyszer emiatt késte le, sietett, meg se nézte, onnan megy-e, rögtön oda futott, de nem onnan ment, hanem a pályaudvar másik végéből... Úgyhogy nem rendszertelen, viszont nem is garantált.
2017. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a MÁV, mint híresen rugalmatlan nagyvállalat, pont ebben az egy dologban ige rugalmas: a vágányok varialása mindenféle vélt vagy valós üzemi előnyből az igazán jól megy. Én is gyakran megyek a Nyugatiból Ferihegyre és többnyire a 14-17. vágànycsoportról mennek az elővárosi vonatok. Kivéve, ha késésben vagyok és a Podmaniczky felől jövök, mert akkor tuti a 8-9. vagány a nyerő.
2017. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!