Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

BKK - Ha forgalmai akadály/sínfelújítás/bármi miatt át kell szállnom pótlóbuszra, kell a jegyet újra érvényesíteni?

Ritkán tömegközlekedek, nics bérletem, és nem szeretek bliccelni. Ha át kell szállni pótlóbuszra, akkor van valami teendő a jegyemmel? Pl a másik végén újra érvényesíteni vagy bármi, amivel igazolni tudom, hogy nem saját ötlettől vezérelve szálltam át?

2017. máj. 27. 10:51  Privát üzenet  

A válaszok

Jól írod, a másik végén kell érvényesíteni.

A "kétoldalú" átszállójegynél értelemszerűen nem kellett (mondjuk szerintem olyan már nincs)

Amúgy én még sosem találkoztam pótlóbuszon ellenőrrel a 15-20 évnyi bkv-zás során.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. máj. 27. 10:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Sztem is kicsi az esély az ellenőrre, de nekem nyugodtabb a lelkiismeretem, ha tudom, hogy nem lehet belekötni. Pénzbe meg nem kerül, tehát biztos ami biztos.

# 2/4Időpont 2017. máj. 27. 11:02 Privát üzenet
eddiboy nevű felhasználó válasza:

Igen, #1 jól írja, a másik felén kell érvényesíteni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. máj. 27. 11:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

# 4/4Időpont 2017. máj. 27. 18:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha bkv busszal túl megyek a szakaszhatáron (pl. Pécelre) és előre veszek környéki vonaljegyet, azt csak akkor lehet érvényesíteni, amikor már a szakaszhatárhoz értünk, átléptük...
Átszállójegy esetén (2-es és 3-as metró) hol kell a második jegyet érvényesíteni?
Egyetemi projektmunkához szükségem lenne olyan problémákra, amiket le tudok fotózni és erre megoldási tervet kell a félév során készíteni. Tudnátok segíteni?
Villamoson hogyan kell a vonaljegyet érvényesíteni?
Hol kell jegyet venni HÉV-re, illetve kezeltetni/érvényesíteni? (Gödöllő Mogyoród oda-vissza)
Mit írjak a közlekedési társaságnak, hogy szűnjön meg a buszjárat?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!