Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Sopron-Budapest közötti...

Sopron-Budapest közötti szakaszon meddig tart a vágányzár?

Figyelt kérdés
Már néztem az infókat a neten, de elméletileg csak 21-től fog megint életbe lépni amikor is a délibe érkeznének a vonatok. Viszont a jegypénztárnál azt mondták nekem, május vége fele, hogy ez eltart június közepéig vagy is ez folyamatos ami azt jelenti, hogy 21-e előtt is ugyanúgy a délibe érkeznek a vonatok nem? Vagy most megint keleti és utána újra déli? Így váltogatják? Ez hülyeségnek hangzik szóval ha tud válaszolni valaki azt megköszönném! :D

2017. jún. 1. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Keversz két vágányzárat. Az egyik a Déli összekötő vasúti hídon folyó karbantartás, az ma ér véget és holnaptól újra a Keleti lesz a soproni IC-k vègállomása. Ezért módosult a vonatok budapesti indulása és érkezése.


A másik pedig egy ötnapos Csorna-Sopron vágányzár, ami június 21-én indul. Teljes kizárásos vágányzár, tehát pótlóbuszozni kell ezen a szakaszon. A menetrend ezen a szakaszon változik.

2017. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Most már minden világos :D
2017. jún. 1. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!