Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volánbuszon MÁK kártyával...

Volánbuszon MÁK kártyával városon belül lehet ingyen utazni?

Figyelt kérdés
múltkor Vácon, ma Szentendrén voltam, és elfogadták, nem kellett plusz jegyet venni meg semmi, akkor most ez így működik?

2017. jún. 22. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben az a Volán busz a helyi közlekedésben részt vesz, a MÁK kártyáddal ingyenesen utazhatsz. Helyközi közlekedésnél pedig 90%-os kedvezmény van.
2017. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helyi járatokon igen, ingyen utazhatsz. De az utasként nem mindig egyértelmű, mi a helyi járat: ez ugyanis attól függ, ki a megrendelő. Ha az önkormányzat, akkor helyi járat lehet akár egy településhatárt átlépő járat is (pl. Budapesten a 92-es), míg ha az állam, akkor helyközinek számíthat a kizárólag az adott településen belül járó busz is (pl. Cegléden az ugyeri busz).
2017. jún. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és pl Szentendrén a 890-es? Pestig ment, de felmutattam a kártyát, és nem szólt hogy vegyek jegyet, Vácon is így jártam az ilyen "számos" busszal, ott külön meg is kérdeztem hogy lehet-e ezzel jönni, és igent mondott, ezért is csodálkoztam
2017. jún. 23. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!