Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi értelme volt az Árpádfejede...

Mi értelme volt az Árpádfejedelem úti buszsáv megszűntetésének?

Figyelt kérdés
Mert tegnap iszonyatos lassú csigatempóban araszolt, a 6 perc késéssel érkező 9-es.

2017. júl. 1. 10:59
 1/6 Dzseri ***** válasza:
72%

a választ nem tudom a kérdésedre.

de tegnapi napot nem lehet alapul venni mert a budai alsó rakpart lezárása miatt volt akkora dugó


illetve az air race és úszó világbajnokság miatt is van lezárás van budán

2017. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül is sokat lassult a 9-esek közlekedése a buszsáv megszűnte óta. Baromság volt felszámolni, mert az autózás sem lett különösebben gyorsabb, mindkét közlekedési ágat próbáltam már ott.
2017. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, meg is lepődtem, mert 11:00 körül mentem, az egyáltalán nem csúcs.


Igen, én is olvastam, hogy majd 3 sávban mennek az autók, így kisebb lesz a torlódás, de egy frászt! Csak az a baj, hogy b**znak visszacsinálni! Mert azt mondom jó: kipróbáptuk, nem jött be, sőt! De hogy aztán homokbadugott fejjel hagyni, hogy így maradjon...siralmas...

2017. júl. 1. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt a BKK tudja nagyon jól, hogy arra a buszsávra szükség lenne, csak hát ilyen kérdésekben már nem mindig ők döntenek. Tarlós meg nagyon szereti az autóját...
2017. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom, mert a tömegközlekedést átterelték a villamosokra. Bár ha ilyen dugó problémák vannak, akkor nem ártana a 6-os buszt is a szomszédos utcában, a villamossínen járatni. Legalább nem különböző megállókból indulnának az ugyanarra menő járművek. (Lásd: HÉV, busz, villamos és még a 17-es és 19-es is külön megállóban áll meg.) Jó ideje nem jártam arra, de tavaly a villamosok is álltak a dugóban, tehát akkor nem ártana kivágni a Bécsi útról (a néhány valóban ott lakó kivételével) a kocsiforgalmat.
2017. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


(Ahelyett hogy meghosszabbították volna a buszsávot...)

2017. nov. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!