Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Margit híd- Szentendr...

Budapest Margit híd- Szentendréig milyen, és hogyan kell HÉV jegyet vennem?

Figyelt kérdés
Budapest Margit hídnál szeretnék HÉV-re szállni, és Szentendréig eljutni. A Margit hídnál pénztár vagy automata van? És hogyan kell a jegyet megvennem? Pénztár esetébe mondom, hogy Szentendrére szeretnék egy jegyet lemegyek a lépcsőn felszállok a HÉV-re és kész? Szentendrén van pénztár vagy automata? Ott is pénztár esetében mondom, hogy Budapest Margit hídig szeretnék egy jegyet? Egyáltalán nem vagyok ezekkel tisztába sajnos. Mert olvastam én kiegészítő jegyet meg mindent aztán én már csak jobban bekavart.

#HÉV #Budapest? helyi közlekedés
2017. júl. 20. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Budapest határáig /Békásmegyer/ BKV jegy vagy bérlet kell, onnan kell kiegészítő jegyet venni Szentendréig. A Margit hídnál nem tudom, hogy van-e pénztár, Szentendrén csak automata van, de nyugodtan felszállhatsz a HÉV-re, ha jön az ellenőr/kalauz, nála megveszed a jegyet. Semmi gond nincs vele, nincs pótdíj, vagy ilyesmi. A teljesáru kiegészítő jegy 310.- Ft, ha kedvezményes jegyre vagy jogosult /diák/, legyen nálad a diákigazolvány, mert azt kérik.
2017. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!