Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Kelenföldről hogyan...

Budapest Kelenföldről hogyan jutok el legegyszerűbben tömegközledéssel a Szent László úthoz (13. kerület, Angyalföld)?

Figyelt kérdés

És a déli pályaudvartól?


Lehetőleg helyi buszjárat elkerülésével (tehát metró,villamos,troli,hév ami szóba jöhet).


2017. aug. 24. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kelenfoldrol az M4 metróval utazz a Kálvin térig, majd az M3 metróval Újpest felé a Lehel térig. Onnan a 14-es villamossal, ami párhuzamosan halad a Szent László úttal a Lehel és Bèke úton. A Déliből az M2 metróval a Deák téren éred el az M3 metrót.


Megjegyzem: az M4 metró Keleti pu vegallomasatol induló 30 30A 230-ás buszok közelebb haladnak a Szent László úthoz, a Reitter Ferenc utcán.

2017. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2017. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt derül ki, hogy mennyire nem tudja valaki használni az internetet. Miért nem egy útvonaltervező alkalmazást használsz a gyakori helyett?

További felesleges kérdések megelőzése érdekében ajánlom hű barátodat, a Google-t! Tuti, hogy gyorsabban kapsz megbízható és hasznos választ!

2017. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyakorlatban bevált, helyiek tapasztalatára voltam kíváncsi. A Google útvonaltervező eléggé kerülővel hozta ki, ez volt az első amit megnéztem, gondoltam hátha van praktikusabb, gyorsabb útvonal is.
2017. aug. 28. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!