Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kedves budapestiek! A pesti...

Kedves budapestiek! A pesti 1-es villamos tényleg olyan horrorjárat, mint ahogy azt a lenti beszámoló állítja, vagy ez csak urban legend?

Figyelt kérdés

Októberben megyek fel koncertre, és a Népligettől kéne a Papp László Sportarénáig eljutnom, a BKK Futárszolgálat, a Bp Menetrend app, és a Google Térkép is az 1-es villamost adta ki legjobb lehetőségként. Ezt a bejegyzést olvasva kicsit be vagyok rezelve. Nem tudom, mehetek-e ezen nyugodt szívvel, vagy inkább menjek metróval. Köszönöm előre is a hasznos tippeket!

[link]



2017. aug. 30. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még sohasem voltam tanúja ilyesminek, pedig gyakran utazok rajta. Persze biztos, hogy vannak ilyen esetek, de nem csak az 1-es villamoson; metrón vagy buszon ugyanúgy találkozhatsz ilyen alakokkal.
2017. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orkok mindenhol lehetnek. Napi x ezer ember utazik az 1-es villamossal, még életben vannak, tehát Te is túléled. Ilyen alapon elüthet egy autó is, mert az is szokott történni itt a nagy faluban.
2017. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz mindegyiknek! ☺
2017. aug. 30. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács: mint minden médiumot, a betyársereg oldalát is érdemes fenntartásokkal olvasni és más médiumok cikkeivel összehasonlítani. Az le fog jönni, hogy mostanában több, médiafigyelmet is felkeltő eset volt az 1-es vonalán, de a horrorvillamos és egyéb jelzők màr csak azért sem állják meg a helyüket, mert a rendőrség némi fáziskéséssel elkezdett rendet tenni az érintett környéken. Ezzel együtt ha ez növeli a biztonságérzetedet, várj meg egy új villamost (gyakran jönnek), azon van kamera és ha valamitől félnek a kedves zaklató polgártársak, az a kamera,
2017. aug. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok előttem szólóhoz:

1 balhé van, megírja 25 lap

Azt, hogy közben napi szinten tízezrek utaznak ugyan ott gond nélkül, arról egyetlen betű se jelenik meg.

2017. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak vidékiként valóban nem tudom, mire számítsak. Ment a zöld kéz a másik 2 válaszolónak is! ☺
2017. aug. 31. 14:00
 7/8 NovaZeox103 ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem az. Én is túléltem, és mindenki más is aki utazott rajta. Régen volt egy állando rossz arc, de az már börtönben ül. Fel is van újítva, és nagyon gyakran jár.
2018. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
BKK Futárszolgálat xD
2018. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!