Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek van esély arra,...

Szerintetek van esély arra, hogy Budán É-D irányban buszt indítsanak a metrófelújítás idején?

Figyelt kérdés
Pl. mint annó a 86-os, vagy 109 amikor még a Szent Gellért térig ment. Mert a teljes pótlást a Váci útra hárítani szerintem hülyeség. Sok budai M3-mal utazik, ha Budára akar menni, mert így is gyorsabb, mint 17-essel például.

2017. szept. 7. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nincs bár, ha jól tudom a felújítás ideje alatt a 12-es Vili a Lehelig fog járni.

Meg elvileg szeretnek összekötni a lehelt a deákkal villamossal.

2017. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Pont most lehet ötleteket bedobni

2017. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát a 12-es nagyon nem érint engem.


Olvastam a cikket, beírtam.

2017. szept. 7. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Minek? A fonódó villamos ott lesz alternatívának, ahogyan a 109-es is megmarad, sőt, az Árpád hídig közlekedő járatok is hosszabbodnak a Lehel térig.
2017. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy hasznos lenne, de az esély kb 0 %. A Főváros nagyon boldog lesz, ha a 3-as Metró pótlására össze tud kaparni annyi buszt, meg buszvezetőt amennyi a metró pótlásához a pesti szakaszon szükséges.
2017. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!