Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el (Debrecen...

Hogy jutok el (Debrecen Kossuth Gimi) a hajnal utcai buszmegállóból a szabó lőrinci buszmegállóba?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy hanyas buszokra kell felszalni es atszalni. Valaki le tudja nekem irni?

2017. szept. 25. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, melyik napon, és azon belül melyik időpontban mennél; illetve, hogy pontosan a Szabó Lőrinc utcai buszmegállóban akarsz-e leszállni, vagy megfelel-e olyan megálló, amitől körülbelül 350 métert gyalogolni kell oda?


A 11-es busznak van megállója a Szabó Lőrinc utcában. A 11-es buszra való felszálláshoz, a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gimnáziuma és Általános Iskolája közelében levő Hajnal utcai megállótól más járattal juthatsz el, azaz át kell szállnod.

Ilyen módon pontosan a megnevezett megállóból indulhatsz, illetve annál szállhatsz le.

Például:

5-ös trolibusz Hajnal u. → Árpád tér és 11-es busz Árpád tér → Szabó Lőrinc u.

43-as autóbusz Hajnal u. → Bercsényi u. és 11-es busz Bercsényi u. → Szabó Lőrinc u.


Kb. 350 méter gyaloglással van közvetlen lehetőség is, átszállás nélkül.

Például:

A1-es Auchan járattal Hajnal u. → Honvéd Középiskola


Legjobb, ha magad választod ki az alkalmas közlekedést a szükséges időponttól a DKV útvonaltervezőjével: [link] , kissé legörgetve, a váltakozó nagy képek alatt található. Mellette vannak a járatok részletes menetrendjei is.


Ez a Szabó Lőrinc utcai buszmegálló: [link]

2017. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!